28 Липня 2017 | 1232

Як називають дітей подоляни: екзотичні імена також не рідкість

За шість місяців 2017 року у Хмельницькій області зареєстрували 5 746 народжень. До вибору імені малюка подоляни відносяться дуже прискіпливо.

Серед найпопулярніших імен: Анна, Анастасія – для дівчат, Андрій та Артем для хлопчиків. Про це повідомляє видання «Є» з посиланням на органи державної реєстрації актів цивільного стану Хмельницької області.

Окрім цього, попит мають і такі імена як Ангеліна, Варвара, Вероніка, Вікторія, Емілія, Єва, Єлизавета, Злата, Зоряна, Катерина, Марія, Меланія, Мілана, Ольга, Поліна, Софія, Соломія, Уляна, Яна для дівчаток; та Богдан, Владислав, Давид, Денис, Дмитро, Іван, Ілля, Максим, Марк, Матвій, Назар, Тимофій, Тимур, Ярослав для хлопчиків.

Не нехтують подоляни і рідковживаними іменами або запозиченими з інших культур.

Я хочу, аби моя дитина мала красиве рідкісне ім’я. Планую назвати свою дитину Іларія, – каже кам’янчанка, майбутня мама Вікторія.

Ось такими рідкісними іменами називають дітей на Хмельниччині у 2017 році: дівчаток –Аделя, Алєся, Габріелла, Ельміра, Євлалія, Іларія, Кетлім, Лілона, Лілу, Мелісса, Мелек, Міа, Міріам, Мстислава, Муза, Ніколь, Серафіма, Тіана, Франческа, Уларія; хлопчиків – Авенір, Адріан, Богодар, Ельдар, Єлисей, Ітан, Дамир, Дарій, Златан, Кіпріан, Крістіан, Мілан, Міхєй, Насібачон, Одіссеас, Ренат, Северин, Устим, Яромир.

В управління державної реєстрації у Хмельницькі області повідомили, що досить часто дорослі, які вже мають на те право, звертаються із заявами щодо зміни імені на інше.

«За шість місяців поточного року 519 осіб забажало назвати себе по-інакшому. Порівняно з минулим роком, це на 31 особу більше ніж у 2016 році», – повідомила начальник Управління держреєстрації Світлана Лисюк.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: