31 Травня 2021 | 211

Вигідні акції на суші й роли у Львові

Смачні роли у Львові – це легко знайти, бо закладів японської кухні у місті все дуже багато. Цей напрямом стає все більше актуальнім, кількість поціновувачів страв з Японії також зростає. Тому не дивно, що діють типові закони ринку – зі зростанням попиту відбувається зростання пропозиції.

Але крім кількості, клієнти хочуть отримувати ще й смачні страви, а по можливості за вигідними цінами. Це розуміють великі заклади, тому завжди мають цікаві акційні пропозиції для своїх гостей. Така політика знижок потрібна не тільки для того, щоб клієнти могли заощаджувати. Це спосіб привернути увагу гостей, запропонувати їм щось дешеве та конкурентоспроможне.

Скидки на суши - Заказывайте суши по акции в Одессе с доставкой – получайте приятные бонусы!

Знижки на страви у закладах японської кухні

Привертати увагу знижками потрібно правильно. Відомі заклади японської кухні обирають політику зниженні цін на популярні категорії. Тому завжди можна зустріти знижки на сети ролів – цю страву замовляють постійно, вона є найпопулярнішою сьогодні.

Знижки можуть бути постійними або тимчасовими. Постійні – це невелике зниження ціни, яка постійно закріплюється саме за конкретною стравою. Сети можна назвати гуртовим продажем ролів, тому зовсім не дивно, що одні ті й самі види у сетах пропонують за більш приємно. ціною. «Гуртом дешевше» як то кажуть.

Тимчасові – знижка більш суттєва, ціна знижується від 20 до 50%, але всього на декілька днів. Потім повертається до звичайного рівня. Але то вже непоганий спосіб заощадити та скуштувати ті роли, які ви ще досі ніколи не їли. Такі акції полюбляє мережа Суші Мастер. Тут постійно діють знижки на окремі сети, які приємно вражають клієнтів. Не дивно, що у мережі так багато прихильників. Як відмовити собі замовляти роли за чудовими цінами з гарантією якості?

Різноманітність акцій

Знижки на сети – це чудова практика, яку часто використовують більшість ресторанів. Але є інші:

  1. Подарунок до дня народження – бонуси при замовленні у день народженні. Вони можуть надаватися у формі знижки або додатково до замовлення покладуть смачні роли або інший чудовий комплімент. Найкращою пропозицією можна назвати акцію Суші Мастер – тут клієнт отримує 20% знижки на основне меню.
  2. Програма лояльності – зацікавленість можна підтримувати бонусами для постійних клієнтів. У різних закладах діють такі програми, метою яких не втратити клієнтів. Їм пропонують постійне накопичення бонусів, які потім можна використати як знижку. А коли у людини є можливість отримувати їжу за вигідною ціною, навіщо змінювати постачальника?
  3. Подарунки для новачків – такі акції пропонують вже для акцентування уваги нових гостей, які ще досі ніколи не куштували страви з ресторану Спочатку їм пропонують непогані ціни на замовлення, а потім вони автоматично стають постійними клієнтами. Це працює! А ще, коли ресторан готує смачну їжу, новачки, скуштувавши її раз, обов’язково повернуться туди, де їм сподобалось.
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама