24 Вересня 2020 | 3601

Вибори директора ЗОШ №15: перший в Кам’янці конкурс завершився скандалом

У середу, 23 вересня, у Кам’янці-Подільському вперше відбувся відкритий конкурс на заміщення посади директора ЗОШ №15. На неї претендували чинна т.в.о. директорка 15 школи Оксана Чижевська та директорка ЗОШ №11 Олена Чернець.

За результатами конкурсу члени комісії підтримали кандидатуру пані Чернець.

Проте, дане рішення викликало хвилю обурення у соцмережах: комісії, зокрема, закидають упереджене ставлення до Чижевської та вказують на порушення.

Як написала у Facebook голова ГО «Батьки-ніндзя» та «Батьківська Рада Кам’янця-Подільського» Наталія Секрідова, серед членів комісії не було представників громадськості, на що заступник міського голови Василь Сукач відповів «А що, ми мали до Вас додому з караваєм приїхати?».

«Резонансний конкурс, збурив не лише батьківську громадськість школи, а й всю громаду міста», – додає Секрідова.

Також донька Оксани Чижевської Олеся вказала на «зовсім різну поведінку комісії» під час виступу доповідачів.

«Чомусь Олену Чернець всі уважно слухали. А коли доповідала Оксана Чижевська, Василь Сукач і Василь Кобильник розмовляли між собою, пан Кобильник майже не випускав телефону з рук… інші члени журі дозволяли собі ходити по залі, зокрема секретар комісії», – обурюється Олеся Чижевська.

«Про який чесний конкурс може йти мова, якщо було прямо сказано «не каламутьте воду, бо влада міста вже давно вирішила, хто буде директором 15 школи», – додає вона.

Варто нагадати, що ще два тижні тому у мережі з’явилася інформація, що директором ЗОШ №15 призначать саме Олену Чернець.

Натомість очільник управління освіти і науки Сергій Мельник запевняв, що нового директора будуть обирати на конкурсі.

На рішення конкурсної комісії від 23 вересня вже відреагували у депутатському корпусі.

Зокрема, голова фракції ВО «Свобода» Михайло Посітко вказав на те, що порушення під час проведення процедури і самі результати конкурсу обурили педагогічний склад школи, батьків школярів та інших небайдужих кам’янчан.

«Закликаю міського голову Михайла Сімашкевича не підписувати контракт з керівником та провести новий конкурс відповідно до законодавства та Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Кам’янець-Подільської міської ради», – написав Михайло Посітко у Facebook.

Зазначимо, що Олена Чернець – дружина головного лікаря міської лікарні № 1 та члена виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради Олександра Чернеця.

Станом на 14:40 ні міський голова, ні Управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради не прокоментували результати конкурсу.

Фото на головній: Наталія Секридова, Facebook

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте результати конкурсу?

17
133

Поділитися з друзями:

реклама