21 Грудня 2020 | 119

Всі новобудови в одному каталозі

Сучасні новобудови відрізняються покращеними умовами проживання, надійністю споруд, гарною архітектурою, наявністю облаштованої прибудинкової території. Якщо ви плануєте купити квартиру в новенькому житловому комплексі, радимо використовувати спеціалізований каталог новобудов від забудовників. На такому сайті ви швидко знайдете повну інформацію по всім проектам, які заслуговують на вашу увагу та на фінансове інвестування.

Вдома Онлайн допоможе зовсім безкоштовно обрати пропозиції від девелоперів, які будуть точно відповідати вашим побажанням і потребам. На порталі представлені дані про компанії забудовників, а також про локацію житлового комплексу, навколишню інфраструктуру, характеристики 1, 2, 3-кімнатних квартир та апартаментів, наявність різноманітних зручностей. Користуючись Вдома Онлайн ви завжди будете отримувати актуальні ціни на первинне житло.

Чому вам варто використовувати Вдома Онлайн?

Портал створений для тих, хто шукає квартиру для себе, своєї сім’ї та не хоче використовувати послуги агентства нерухомості і переплачувати посередникам. Також Вдома Онлайн є зручним ресурсом для тих, хто займається нерухомістю на професійному рівні. До визначних переваг сервісу відносять:

  • знаходження великої кількості новобудов в одному місці. Вам не потрібно витрачати час на пошук квартири або комерційної нерухомості на інших інтернет сайтах;
  • публікація виключно актуальної інформації, яка попередньо перевіряється експертами. Дані про нові житлові комплекси також надаються безпосередніми забудовниками;
  • можливість відстежити хід будівництва по фото і відео звітам;
  • можливість отримати дані про ціни на квартири. На сайті вказується мінімальна вартість, що оголошена девелопером.

Додатково портал Вдома Онлайн допомагає з вибором новобудови – ви можете в першу чергу звернути увагу на ті житлові комплекси, які рекомендовані фахівцями, мають всі необхідні юридичні документи, відрізняються гарними умовами і комфортом.

За якими критеріями обирати кватиру в новобудові?

Експерти рекомендують купувати первинну нерухомість після детального ознайомлення з проектом, отримання даних про забудовника. Щоб знайти квартиру в новому житловому комплексі, яка буде вас влаштовувати, користуйтеся фільтрами на Вдома Онлайн і обирайте:

  • район розташування новобудови;
  • категорію будинку (Бізнес, Комфорт, Економ);
  • кількість кімнат в квартирі;
  • варіант планування, розташування на поверсі;
  • умови придбання (з розтермінуванням, 100% передоплатою).

Якщо знадобиться попередня консультація, уточнення остаточної вартості нерухомості, яку ви обрали, то зв’яжіться з представниками забудовника у зручний спосіб і час.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама