3 Серпня 2017 | 4328

Водолікарню в Кам’янці-Подільському обіцяють зберегти, але вже за новою адресою

Згідно з планом реконструкції водолікарня у Кам’янці-Подільському ввійде до складу лікувально-діагностичного центру, який планується створити на базі філіалу міської поліклініки №1, що по вул. Франка, 30.

Про це йдеться в інтерв’ю з головним лікарем Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1 Борисом Цвігуном на сайті міської ради.

Що ж стосується фізіотерапевтичного відділення, яке знаходилось у приміщенні колишньої водолікарні, воно повернеться на своє старе місце – 4-й поверх поліклініки №1.

Про майбутнє водолікарні Борис Цвігун розповідає наступне:

– Ми хочемо спектр лікувально-реабілітаційних послуг розширити, адже за планом реконструкції буде підведена мінеральна вода типу «Нафтуся». Поряд із Центром збудуємо бювет мінеральної води, до якого матимуть доступ усі. Тоді водолікарня буде дійсно відповідати своїй суті  – лікування водою.

Програма щодо проведення мінеральної води буде представлена на одній із найближчих сесій міської ради. Видобуток води планується із двох законсервованих  свердловин, що розташовані біля турбази. Чекаємо офіційне заключення Одеського інституту курортології.

В проекті передбачено ванне відділення, де будуть також ванни з мінеральною водою, відділення підводного масажу, масажні кабінети, лікування озокеритом, електропроцедури та інші сучасні методи фізіотерапії.

Як повідомляється в матеріалі, колектив водолікарні неохоче сприйняв план переходу із центра міста на Руські фільварки. Проте Борис Цвігун запевнив, що усі працівники  перейдуть  на нові площі,  хіба хтось захоче звільнитись за власним бажанням.

Зазначимо, що розмови про звільнення приміщення водолікарні велись вже кілька років поспіль. Стільки ж часу лунають обіцянки створити сучасний лікувально-діагностичний центр на Руських фільварках. Проте проекти і досі залишаються проектами…

Фото: газета «Ключ»

А ви вважаєте такі зміни ВДАЛИМИ?

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

30
99

Поділитися з друзями:

реклама