21 Січня 2021 | 53

Вікна металопластикові від «Лінія Вікон» – обирайте професіоналів із досвідом

Вікна з металопластикового профілю – це дуже популярний товар, тому ринок буквально переповнений пропозиціями від фірм, які встановлюють такі вироби. Втім, покупці часто не враховують того факту, що не всі ці компанії є безпосередніми виробниками. Більшість із них купують конструкції на заводах, зберігають їх на складах виробника та перепродують вам із власною націнкою. Замовляючи у посередника, ви завжди переплачуєте, адже виконавцю, який не має навіть власного приміщення для товару, доводиться оплачувати численні послуги інших фірм.

Якщо ви вирішили купити якісні сучасні вікна металопластикові за найдоступнішою ціною, телефонуйте у «Лінію Вікон». Ця компанія виготовляє вікна на власному заводі та має мережу складів та систему доставки. Величезна команда професіоналів включає спеціалістів різного профілю, які можуть виконати і виніс балкону, і встановлення інноваційних розсувних систем, і комплексний ремонт лоджії.

Фірма пропонує всі види послуг зі скління, ремонту та оновлення віконних і балконних систем. І все це – за найнижчою в Києві та області ціною. Цього вдалося досягти завдяки власному потужному виробництву та оптимізації всіх етапів виготовлення ПВХ-виробів.

Що ви отримаєте: переваги співпраці з «Лінією Вікон»

Надійність і швидке обслуговування – ось чому варто звернутися саме в «Лінію Вікон». Фахівці цієї компанії мають величезний досвід роботи, тому професійно виконають будь-яке завдання (навіть якщо потрібно встановити еркерні вікна металопластикові чи змонтувати вікно-люк). Водночас вам не доведеться чекати довго, адже конструкції привезуть вже за декілька днів. Під час їх встановлення майстри використовують лише найсучасніші матеріали та інструменти.

Продукція заводу «Лінія Вікон» має низку важливих переваг.

  1. Надійний захист вашої оселі від морозу. Конструкції не промерзають, тому взимку у вашому домі завжди буде тепло. Крім цього, вам вдасться зекономити до чверті суми за опалення.

  2. Чудова шумоізоляція. Системи, виготовлені із якісного профілю та склопакетів, забезпечують звукоізоляцію до 51 децибелів (наприклад, для профілю від Rehau).

  3. Герметичність. Ви забудете про пил, протяги та неприємні запахи. Це особливо важливо, якщо вікна вашої квартири виходять на дорогу чи завантажену трасу.

  4. Значний термін експлуатації. Вікна не втратять форму та експлуатаційні властивості навіть через 50 років. А середній термін служби конструкцій взагалі становить 75 років.

  5. Дизайн на ваш смак. Ви можете обрати вікна з рамами будь-якого кольору – білими, кольоровими чи з імітацією натуральної деревини. У каталозі виробника є профіль від виробників з Німеччини та України.

Компанія надає гарантію на 3 роки на всі роботи та товари. За необхідності ви можете також замовити додаткові послуги: регулювання вікон і ремонт під ключ (виніс, утеплення та обшивка зсередини та ззовні, реконструкція даху тощо). Довіряйте спеціалістам з бездоганною репутацією та великим досвідом – і у вашій оселі завжди буде тепло та затишно.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: