13 Квітня 2020 | 1616

Відкриття Центрального ринку. Як завтра працюватиме закрита сесія міськради

У вівторок, 14 квітня, відбудеться 91 позачергова сесія Кам’янець-Подільської міської ради.

На розгляд депутатів винесуть, зокрема, питання щодо відновлення роботи Центрального ринку та встановлення нульової ставки єдиного податку для платників І та ІІ груп.

Як повідомив у Facebook міський голова Михайло Сімашкевич, мерія отримала звернення від підприємців з проханням відкрити роботу Центрального ринку з дотриманням усіх карантинних вимог.

Людей обурює, що працювати продовжують оптовий ринок, на Черемушках, супермаркети, де невеликі площі та багато людей. Тому сьогодні ми мали обговорити цю ситуацію на засіданні профільних комісій і голів депутатських фракцій. Однак кворуму не було. Підприємців прийшло більше, ніж депутатів, – написав Сімашкевич.

Він також додав, що позачергова сесія у зв’язку з карантином матиме закритий формат.

Як уточнила в коментарі Vdalo.info керуюча справа міськради Яна Мельничук, на закриту сесію запрошують лише депутатів, керівництво та ініціативну групу ринку, представників Держпродспоживслужби та поліції.

Вона також пояснила, що сесія відбуватиметься у залі засідань Кам’янець-Подільської міської ради за адресою майдан Відродження, 1. Початок о 10:00.  Пряму трансляцію сесії транслюватимуть в режимі онлайн.

Очікується, що після обговорення депутати направлять звернення до Хмельницької обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Хмельницької обласної державної адміністрації, яка й рекомендувала владі Кам’янця припинити роботу ринку.

За інформацією Vdalo.info, наразі ще невідомо, чи вдасться завтра зібрати кворум, адже частина депутатів поки не підтвердила свою участь у майбутній закритій сесії.

Фото: kam-pod.gov.ua

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А як ви оцінюєте можливість відкриття Центрального ринку?

18
60

Поділитися з друзями:

реклама