13 Липня 2021 | 147

В Україні з’явився список громадян, схильних до ігрової залежності

Про початок роботи регулюючого органу повідомила Комісія з регулювання азартних ігор і лотерей України (КРАІЛ). Тепер в Україні є список громадян, схильних до ігрової залежності. 

Такий реєстр гравців, які схильні до ігрової залежності, є і в інших країнах. Як стало відомо «РК», тепер оператори зобов’язані говорити гравцям про право на самовиключення. Аналогічні правила вже діють в скандинавських країнах.

Термін мінімальної заборони на гру складає 6 місяців, максимальний строк – 3 роки. Оператор повинен прийняти від людини письмове звернення на самовиключення і документ, який би підтверджував особистість гравця.

Відзначається, що в стоп-лист потрапили люди, які мають борги на суму 250 тисяч гривень та громадяни, які ухиляються від сплати податків або аліментів.

Слід зазначити, що гральні заклади України пропагандують принципи відповідальної гри. Серед таких і казино Монослот, детальний огляд якого представлений на «РК». Більш того, користувачі не можуть почати грати на гроші, попередньо не ознайомившись з правилами закладу. 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: