2 Червня 2018 | 929

В об’єктиві фестиваль «Форпост» у Кам’янці-Подільському

З 1 по 3 червня замок у Кам’янці-Подільському став місцем зустрічі шанувальників середньовічної культури.

Виступи музичних та танцювальних колективів, фотозони, а також лицарські поєдинки – всі ці атрибути традиційного середньовічного фестивалю присутні й на «Форпості» – 2018.

Організатор фестивалю Костянтин Пархоменко дає останні настанови перед початком другого фестивального дня.

Мабуть, наймолодший учасник фесту.

І от парад учасників. Вдягнені у костюми шанувальники середньовічної культури пройшлись від воріт замку до головної сцени.

Чи то спека, чи бої, які мають ось-ось розпочатись, але учасники виглядають досить… зосереджено.

Перед поєдинками гостей фестивалю розважають танцювальні колективи, зокрема театр історичного танцю «ALENTRADA».

І от учасники бугуртів готуються до бою. Під час сутичок удари настільки сильні, що найменша недбалість, як от незастібнутий гудзик, можуть призвести до серйозних травм.

Бої в номінації 5х5. Глядачів просять відійти на кілька кроків від ристалища. Пристрасті вирують не на жарт. Кілька учасників бою опиняються на траві.

Після сутичок учасники бугуртів йдуть відпочити. Глядачі мають змогу попоїсти в численних точках харчування, що розмістились на території замку. Прикро, що далеко не всі з них відповідають тематиці заходу, а тому створюється досить суперечливе враження.

На цей момент групи туристів, які приїхали до Кам’янця-Подільського та намагались потрапити до фортеці до 12:00 по ціні звичайного квитка (40 грн.), а не фестивального (150 грн.), вже роз’їхались. Замок дещо спорожнів, але фестиваль триває…

Сьогодні о 21:00 на сцені виступатиме білоруський folk fantasy гурт, який підкорив сцени багатьох європейських фестивалів, «IRDORATH»!

Хто не встиг відвідати «Форпост», маєте ще цілий фестивальний вечір і заключний, третій день.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

16
4

Поділитися з друзями:

реклама