25 Червня 2018 | 2363

В НПП «Подільські товтри» повідомили про загибель понад 2 тисяч рибин у річці Смотрич

25 червня 2018 року адміністрацією національного парку «Подільські товтри» було ініційовано обстеження території Смотрицького каньйону, в околицях міста Кам’янця-Подільського, щодо факту загибелі значної кількості риб на ділянці річки Смотрич між мостом «Стрімка лань» та Цибулівською ГЕС.

Про ймовірні причини загибелі риби читайте у матеріалі ЕКОЛОГІЧНА КАТАСТРОФА У КАМ’ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ: КОМЕНТАРІ ВЛАДИ

До участі в обстеженні були залученні представники Департаменту житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради, Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області, Державної екологічної інспекції в Хмельницькій області, Кам’янець-Подільської РО УТМР.

За результатами перевірки працівниками служби державної охорони природно-заповідного фонду та науково-дослідного відділу Парку, було складено відповідні акти обстеження, які доповненні матеріалами обліку кількості загиблої риби та її видового складу.  Було зафіксовано факт загибелі, орієнтовно, 2 143 особин 12 видів риб: щука звичайна, окунь звичайний, плітка, карась сріблястий, амур білий, верховодка звичайна, білизна європейська, головень європейський, судак звичайний, плоскирка звичайна, короп звичайний, гірчак європейський.

З метою недопущення подальших негативних наслідків спричинених масовою загибеллю риб було підготовлено листи-звернення до Кам’янець-Подільської міської ради та райдержадміністрації щодо необхідності організації збору загиблої риби в найкоротші строки. Міська рада оперативно організували збір риби.

26 червня за розпорядженням міського голови буде проведено засідання відповідальних служб щодо подальшого оперативного реагування та моніторингу надзвичайної ситуації.

Фото на головній: Andrii Tatarintsev

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: