21 Травня 2018 | 3353

В Мінінфраструктури різко розкритикували ремонт доріг на Хмельниччині

Заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк проінспектував стан будівництва те ремонту доріг Вінницької та Хмельницької областей.

За його словами, у Вінницькій області «вражають темпи будівництва, робота кипить», натомість на Хмельниччині «все набагато гірше».

реклама

«Вже нарешті розпочалось капітальне будівництво перевалу «Тещин язик» та поточний середній ремонт автодороги Н-03 Житомир-Чернівці. На наступному етапі проведення тендеру на капітальний ремонт об’їздної дороги м.Кам’янець-Подільского, хоча це було можливо зробити набагато раніше», – написав Лавренюк на своїй сторінці у Facebook.

Також наголосив керівництву Служби автодоріг та облавтодору про недопустимість затягування процесу будівництва і термінів виконання.

«Також хочу відзначити, що на Хмельниччині дуже низький відсоток виконання робіт по ремонту доріг місцевого значення, які фінансуються з Дорожнього фонду у вигляді субвенції на облдержадміністрацію, це неприпустимо «сидіти» на грошах, жити на проценти і нічого не робити. Буду доповідати міністру і вживатимемо заходів реагування!», – резюмував Лавренюк.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

53
0

Поділитися з друзями:

реклама