21 Квітня 2021 | 2777

В Кам’янці-Подільському дозволять роботу непродовольчих ринків

Враховуючи численні звернення жителів, від завтра, 22 квітня, у Кам’янці-Подільському дозволено роботу непродовольчій частині центрального ринку, а з понеділка на навчання вийдуть учні молодших класів.

Таке рішення прийняли на позаплановому засіданні міської комісії з питань ТЕБ і НС. Про це йдеться на офіційній сторінці міської ради у Facebook.

Були прохання багатьох підприємців дозолити їм працювати, а також побажання батьківського колективу, щоб діти вийшли на навчання, – каже міський голова Михайло Посітко. – Враховуючи це, а також інформацію щодо захворювання, ми прийняли відповідні рішення виключно в рамках нормативно-правових актів.

Отже, комісія дозволила ТОВ «КВЗП Кам’янець-Подільський» виробничу діяльність в повному обсязі з дотриманням усіх протиепідемічних заходів та врахуванням вимог підпункту 4, пункту 3.5 Постанови Кабміну №1235 (приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням і садовим матеріалом, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання).

При цьому керівництво товариства має контролювати їх виконання. Дотримуватися вимог Головного державного санітарного лікаря України мають і під час навчального процесу учні 1-4 класів, які вже з понеділка сядуть за парти.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: