В Кам’янці озвучили розміри грошових премій для обдарованих дітей

На програму «Підтримка та розвиток інтелектуально обдарованих дітей Кам’янець-Подільської міської територіальної громади» виділено фінансування у повному обсязі, а це – 350 тис. грн.

Як повідомляє пресслужба мерії, із них 267 тис. грн – безпосередньо на виплату премій за результатами досягнень, решта коштів покриває транспортні перевезення. Розмір преміювання залежить від рівня конкурсу.

За перше, друге та третє місце в обласних і регіональних етапах переможці отримають 2, 1,5 та 1 тис. грн відповідно. У всеукраїнських етапах – 5, 4 та 3 тис. грн. У міжнародних – 10, 8 і 6 тис. грн.

Зазначимо, що понад 1500 учнів щороку бере участь у міських, обласних, всеукраїнських і міжнародних предметних олімпіадах, командних турнірах, очних і заочних конкурсах. Щороку майже 25% школярів (від загальної кількості учасників) стають переможцями та призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад, турнірів. І понад 70% учасників – переможцями та призерами обласних конкурсів по лінії МАН України.

Завдяки реалізації зазначеної програми кількісний та якісний показник участі школярів в обласних та всеукраїнських етапах учнівських предметних олімпіад, турнірів, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт по лінії МАН значно зріс, відзначили у міській раді.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

10
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: