13 Липня 2017 | 1626

В Кам’янці пройде фестиваль дерев’яних скульптур

У рамках нового фестивалю «Поділля Woodcraft», що проходитиме в Кам’янці-Подільcькому 7-17 серпня, на території житлового комплексу «Нова Будова» буде сформовано мініатюрний парк скульптур.

Як повідомили у міськраді, фестиваль передбачає відродження образів майстрів ремісничих цехів, що діяли в Кам’янці. Кожен зі скульпторів-учасників обере та відтворить у дереві висотою 2,5 метри образи годинникарів, гончарів, каменярів, лучників, стельмахів, ткачів чи представників інших професій, що відповідають історичним даним.

До участі запрошені відомі в Україні та за її межами скульптори. Формат заходу передбачає speed carving – швидку різьбу.

12 серпня протягом 2-3 годин майстри вирізатимуть роботи меншого розміру (до одного метра), що стане справжнім видовищем для відвідувачів фесту. Кожна дерев’яна фігура стане окремим лотом аукціону, кошти з якого будуть направлені на благодійність.

Також у програмі заходу – мистецькі майстер-класи з ковальства і кераміки, до яких будуть залучені всі бажаючі гості фестивалю.

 

Читайте також: Митець з Кам’янця-Подільського вразив поляків скульптурою з дерева

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: