15 Грудня 2017 | 782

В Кам’янці відкрили перший на Хмельниччині навчально-практичний центр за 600 тис. грн

Сьогодні, 15 грудня, в Подільському центрі професійно-технічної освіти відбулося офіційне відкриття навчально-практичного центру з професії «монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».

На це з Державного бюджету було виділено 599 тис. грн. А загалом – на програму для зміцнення матеріально-технічної бази профтехучилищ в Україні – 100 млн грн.

«Сьогодні такий центр – єдиний в Хмельницькій області. І створений він для навчання новітніми матеріалами та інструментами в галузі сантехніки», – цитує міського голову Михайла Сімашкевича прес-служба міськради.

Серед гостей, яких запросили на відкриття – начальник управління освіти і науки міста Світлана Старченко, заступник директора – начальник управління професійної освіти та ресурсного забезпечення департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Антоніна Харчук.

Директор закладу Михайло Рущак додає, що новостворений навчально-практичний центр відкритий для незайнятого населення і якісного та ефективного надання освітніх послуг тим учням, котрі здобувають на базі установи відповідну освіту. Передбачається також різна форма навчання, залежно від того напрямку, який буде обрано.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

7
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: