3 Квітня 2018 | 4079

В Кам’янці розпочали службове розслідування через інцидент в амбулаторії

В амбулаторії, що розташовується в Кам’янці-Подільському по вулиці Васильєва, від пацієнтів вимагали результати флюорографії, щоб підписати декларацію з лікарем первинної медичної допомоги.

Про це у Facebook повідомила кам’янанка Лілія Федоренко.

«Чому в амбулаторії на Васильєва вимагають при підписанні декларації мати обов’язково з собою флюрографію? Вони що, особлива амбулаторія? Оголошення про це розклеєні на всіх під’їздах», – написала вона.

реклама

Натомість міський голова Михайло Сімашкевич запевнив, що наявність флюорографії не є обов’язковою умовою для підписання декларації.

«По цьому питанню уже ведеться службове розслідування», – заявив Сімашкевич.

Також Анна Ліщишина від імені адміністрації Центру первинної медико-санітарної допомоги додала, що для підписання декларації з лікарем потрібно мати з собою оригінал паспорту та ідентифікаційного коду, а також свідоцтво про народження дитини, якщо підписується декларація такої дитини.

«Флюрографію додатково проходити не потрібно. Адміністрація розгляне даний інцидент. Працівники, які вивісили таке оголошення будуть притягнуті до адміністративної відповідальності», – резюмувала Ліщишина.

Як відомо, в Україні стартувала національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї», під час якої кожен громадянин повинен вибрати лікаря первинної ланки і укласти з ним декларацію про обслуговування.

Фото ілюстративне

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

34
7

Поділитися з друзями:

реклама