15 Листопада 2018 | 296

В Кам’янці-Подільському злодії викрали хвіртку зі шкільного паркану

Коли вранці 15 листопада учні Кам’янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 прийшли на уроки, вони застали шокуючу картину: хтось викрав хвіртку нового паркану, який нещодавно облаштували за кошти Громадського бюджету.

Про це повідомила Наталія Секридова у спільноті громадського руху «БАТЬКИ – НІНДЗЯ м. Кам’янець-Подільський» у соціальній мережі Фейсбук:

Серед нас ВАРВАРИ!!! Цієї ночі з новенької огорожі ЗОШ 1 було викрадено калітки!!!! Хто посмів вчинити таку нахабну, образливу крадіжку?!!! Вкрали у нас, батьків, які так тішилися красунею-школою, вкрали в наших дітей!!!! Це не якась маленька дрібничка, яку можна винести в кишені. Ми дуже сподіваємося, що є такі, хто можливо, бачив, чув чи знає таких ВАРВАРІВ, НЕЛЮДІВ!!! Повідомте в поліцію, в школу, чи телефонуйте на мій номер: 0673379582!!!

Нагадаємо, що проект заміни та облаштування паркану навколо СЗОШ №1 в Старому місті став першою ініціативою, яка була профінансована з Громадського бюджету.  Вартість робіт складала близько 500 тис. грн.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама