9 Листопада 2016 | 519

В Кам’янці лише 8 із 36 споруд цивільного захисту готові до укриття людей

У період з березня по жовтень цього року Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради спільно з Кам’янець-Подільським міським сектором Головного управління ДСНС України в Хмельницький області здійснили перевірку стану захисних споруд цивільного захисту, які розташовані на території міста.

Згідно інформації, оприлюдненій на сайті міськради, за вищевказаний період  перевірено 36 споруд, що становить 100% від запланованих показників.
За підсумками проведеної перевірки, відповідно до критеріїв оцінки стану, лише 8 споруд визначені, як готові до прийняття осіб, що укриваються, обмежено готові – 19 споруд, не готові – 9 споруд.

Керівництво управління з питань НС та ЦЗН міської ради звертається до керівників суб’єктів господарювання, на балансі яких перебувають захисні споруди цивільного захисту та визначені як «обмежено готові» та «не готові», вжити вичерпних заходів з метою приведення споруд до належного стану, а у разі коли це економічно не доцільно або не можливо – підгодовувати установленим порядком документи на списання таких споруд.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

1
9

Поділитися з друзями:

реклама