В Кам’янці ФОП, підробивши документи, ухилився від сплати 70 тис. грн. податків

Кам’янець-Подільською місцевою прокуратурою виявлено факти зловживання повноваженнями та підроблення офіційних документів фізичною особою-підприємцем, що завдало істотної шкоди інтересам держави.

Про це повідомила заступник керівника місцевої прокуратури Ольга Кравцова.
Встановлено, що фізособа з метою зменшення суми, яку необхідно сплатити до місцевого бюджету як пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту, в квітні минулого року внесла до декларації про готовність об’єкта до експлуатації завідомо неправдиві відомості про занижену кошторисну вартість реконструкції приміщення кафе.

В результаті таких дій інтересам держави завдано шкоди на суму понад 70 тисяч гривень.

За вказаним фактом місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 364-1, ч. 1 ст. 366 КК України (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, службове підроблення).

Досудове розслідування здійснюється Кам’янець-Подільським відділом поліції Головного управління Національної поліції в області.

 

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

1
5

Поділитися з друзями:

реклама