22 Вересня 2021 | 256

У Верховній Раді просять СБУ перевірити інформацію про фінансування мережею заправок «БРСМ-Нафта» протестів Московського патріархату

Нардеп Антон Поляков просить СБУ перевірити викладені у ЗМІ факти фінансування мережею заправок «БРСМ-нафта» та її власником Андрієм Бібою протестів проти приїзду Вселенського патріарху, а також діяльності РПЦ в Україні. Про це стало відомо зі сторінки нардепа у Facebook.

Народний депутат Антон Поляков написав звернення до Голови СБУ Івана Баканова, де просить перевірити викладені у ЗМІ (зокрема в сюжеті 24 каналу: «Візит Варфоломія в Україну: проросійські сили можуть вчинити провокації») факти про причетність до фінансування акцій протесту проти приїзду Вселенського патріарху мережі АЗС «БРСМ-нафта» та її власника Андрія Біби.

Прошу Вас:

  1. Перевірити інформацію про підготовку провокацій під час акцій протесту проти візиту Вселенського патріарху Варфоломія у серпні 2021 року.
  2. Перевірити викладені у ЗМІ факти фінансування мережею АЗС «БРСМ-нафта» та її власником Андрієм Бібою акцій протесту проти приїзду Вселенського патріарху, а також діяльності РПЦ в Україні.
  3. Повідомити про результати розгляду цього депутатського звернення у строк, встановлений Законом України «Про статус народного депутата України», – пише у своєму зверненні нардеп Поляков.

Як зазначає народний депутат,  проросійські сили вже з лютого вели пропаганду проти візиту Вселенського патріарху, а з різних джерел неодноразово надходила інформація про можливі заворушення під час акцій протесту. Тож, наслідки цих провокацій могли нести загрозу державній безпеці України, її міжнародному іміджу та міжконфесійній злагоді в українському суспільстві.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: