7 Червня 2017 | 460

У Центрі дитячої та юнацької творчості пройшли творчі звіти гуртків

В Центрі дитячої та юнацької творчості відбулися творчі звіти колективів. Була представлена широка палітра дитячих творчих досягнень, розмаїття жанрів та репертуару, фантазія керівників і натхнення вихованців.

gurtky

Творчий звіт кожного гуртка оригінальний як за формою проведення, так і за використанням художніх засобів. Проте всі вони схожі в одному: атмосфері свята, творчості і гордості за знання та вміння вихованців.

Народну хореографію – невід’ємну частину національної культури, в Центрі дитячої та юнацької творчості представляють ансамбль народного танцю «Гілея», гурток народного танцю «Горличка», гурток народного танцю «Барвінок». Танці прикрашають наше життя, несуть заряд бадьорості, естетики, грації, тому і бажаючих займатися в танцювальних гуртках з кожним роком зростає. Активна участь впродовж року в обласних культурно-мистецьких заходах, акціях, Всеукраїнських, Міжнародних фестивалях підтверджують високий рівень виконавської майстерності учасників та фахових керівників.

Незрівнянний емоційний заряд отримали глядачі від зустрічі з вихованцями гуртка вокального співу «Веснянка», які віддають увесь запал енергії, любові, вкладаючи свої серця в красу і тепле слово, вкарбоване в пісню.

Вихованці зразкового лялькового гуртка «Рукавичка», зразкового драматичного гуртка «Мельпомена», гуртка сучасної драми «Тандем» дарували глядачам величне слово та неповторну самобутність театрального мистецтва. Кожен колектив має свій почерк, стиль, свою манеру гри.

gurtky (1)

Завітали на родинне свято до Дня матері сім’ї вихованців Народного художнього колективу «Колорит» та гуртка сучасної драми «Тандем». Усі матусі отримали подарунки, зроблені руками власних дітей. Атмосфера свята була щирою, теплою та затишною. Також свій звіт у форматі родинного свята продемонстрували вихованці гуртка масовиків-витівників «Грайлик».

Вихованці науково-технічного відділу демонстрували свої здобутки широким розмаїттям виробів та експонатів. А похвалитися є чим, адже за 2016-2017 навчальний рік моделісти, винахідники, конструктори поповнили призову скарбницю закладу 22 дипломами всеукраїнських конкурсів і змагань та 58 – обласних. Разом з тим вихованці гуртків «Конструювання повітряних зміїв», «Історико-технічного стендового моделювання», «ПТМ» провели майстер-класи.

gurtky (3)

Також гуртківці мали можливість позмагатися у справності керувати трасовими та радіокерованими автомоделями, постріляти з власноруч виготовлених луків, заглянути у загадковий світ астрономії. Для всіх учасників звіту керівник гуртка-методист Віктор Гуменюк провів цікавий екскурс по виставці дитячої технічної творчості.

Джерело: сайт Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
0

Поділитися з друзями:

реклама