1 Грудня 2019 | 1653

У Колибаївці селяни перекривали дорогу. Не хочуть приєднуватися до Кам’янця

Мешканці Колибаївської сільської об’єднаної територіальної громади у неділю перекривали дорогу на знак протесту проти приєднання до Кам’янця-Подільського.

Про це повідомила у Facebook журналістка Наталія Яцемірська.

Не здивуюся, якщо з понеділка свою позицію будуть відстоювати жителі інших населених пунктів, яких без їхньої згоди приєднали, бо так комусь заманулося… Шкода, що в нас єдиний шлях бути почутим – це перекриття автошляхів, – написала у вона.

Натомість НГП додає, що 28 листопада депутати Колибаївської ОТГ на позачерговій сесії звернулися до президента, голови Верховної Ради, міністра Мінрегіону, в якому висловили заперечення проти входження до складу майбутньої Кам’янець-Подільської міської ОТГ.

В разі необхідності укрупнення громад депутати (100%) та більшість жителів Колибаївської ОТГ не заперечують щодо приєднання об’єднаної територіальної громади до Жванецької ОТГ, – сказано у зверненні.

Зазначимо, що 26 листопада на засіданні міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою нардеп-мажоритарник від Слуги народу Ігор Марчук заявив, що до Кам’янець-Подільської міської ОТГ можуть ввійти Колибаївська ОТГ і Зіньковецька сільська рада, що стане маневром для міста з подальшого розвитку його інфраструктури. Ідею нардепа підтримала більшість робочої групи.

Фото: Наталія Яцемірська

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: