19 Січня 2018 | 5028

У Кам’янці-Подільському ймовірно зафіксовано захворювання на кір

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила головний лікар Кам’янець-Подільської міської дитячої поліклініки Тетяна Очеретенко.

В місті є випадки захворювань на кір, – повідомила лікар.

За її словами, сім’ю з маленькою дитиною госпіталізували в обласну інфекційну лікарню. Матері, татусеві і 9-місячній дитині клінічно виставлений діагноз «кір». Остаточний діагноз визначать аналізи крові.

реклама

В цій же родині на кір захворів хлопчик, який навчається в ЗОШ № 6 в 4-му класі. Стан його здоров’я не важкий, тому що дитина має щеплення, лікується вдома. Медичні працівники будуть спостерігати всіх контактних в під’їзді, де живе родина, в школі, де навчається хлопчик.

Вакцина в дитячій поліклініці закінчилась, очікуємо поповнення, – також написала Тетяна Очеретенко.

Крім того, в коментарях до повідомлення лікар зазначила, що умови в місцевому інфекційному відділенні  не дозволяють лікувати хворих з повітряно-крапельними інфекціями. За її словами, ці захворювання є дуже заразними, а тому існує загроза закриття всього відділення.

За словами Facebook-користувачки Наталії Бевзюк, хвору дитину, про яку йде мова у пості головного лікаря, протримали у відділення цілу добу, а потім попросили покинути заклад і поїхати або в райлікарню, або в Хмельницький.

kir3

Нагадаємо, що в Україні триває спалах кору. У 2017 році було зареєстровано 4782 випадки кору, а за два тижні 2018 року – 1285.

18 січня від кору померла ще одна дитина. Про це, за інформацією «Української правди»,  у парламенті з трибуни заявила виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

Всього внаслідок кору в Україні померло вже вісім осіб,  з них п’ятеро – це діти.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
38

Поділитися з друзями:

реклама