1 Травня 2020 | 2742

У Кам’янці-Подільському на вулиці помітили косулю (Фотофакт)

Відповідне фото у мережі Facebook розмістив відомий фотограф Кам’янця-Подільського Петро Ігнатьєв.

Користувач соціальної мережі Вадим Гончаров у коментарі до публікації зазначив, що тварину впіймали рятувальники та у супроводі поліції доставили до міського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (МЕНЦУМ).

Подію прокоментували у Службі порятунку Кам’янця-Подільського.

Тк, 1 травня о 8:29  до рятувальників 5 державної пожежно-рятувальної частини надійшло телефонне повідомлення про те, що по вул. Нігінське шосе, зграя безпритульних псів ганяється за дикою косулею, яка знесилена та потребує медичної ветеринарної допомоги.

Рятувальники у складі одного відділення виїхали до місця події. Тваринка була дуже налякана та знесилена. Надзвичайники діяли обережно, і вже через декілька хвилин, використовуючи брезентовий плащ та мотузку, їм вдалося знерухомити косулю та транспортувати її на огляд ветеринарам.

Після огляду та надання тваринці медичної ветеринарної допомоги було прийнято рішення відпустити косулю в її природне місце проживання, так як її життю загрози немає.
Рятувальники разом з ветеринарами доставили тварину до лісу поблизу с. Гуменці Кам’янець – Подільського району та відпустили «бембі».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

79
1

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: