31 Січня 2018 | 1051

У Кам’янці вирішили поховати ідею з електротранспортом?

Не пройшло й місяця після заяви колишнього мера Кам’янця-Подільського Анатолія Кучера з приводу можливості отримання 30-40 електробусів в рамках пілотного проекту, як виявилось, що фінансування проекту відсутнє. Принаймні, про це заявляє міський голова Михайло Сімашкевич на своїй сторінці у Facebook:

Враховуючи відсутність державної програми фінансування пілотного проекту, міський бюджет не в змозі закупити електробуси, адже вартість одного становить 11-13 мільйонів грн.

Мер також зазначив, що лише два міста України випускають електротранспорт – Львів та Луцьк. Елекстробус, випущений у Львові, він назвав експериментальним. Проте які ж результати цього експерименту, міський голова не зазначає.

elektrotransport

Натомість міська влада запросила Вінницький національно-технічний університет, який надасть економічну довідку про ефективність використання електротранспорту у нашому місті. Хоча ще до вивчення питання, фахівці університету заявляють, що у разі відсутності державного фінансування, окупність такого проекту триватиме десятиліттями.

Нагадаємо, що два тижні тому директор департаменту ЖКГ міської ради Олександр Бабчинський підтвердив зацікавленість міста в участі у пілотному проекті. Проте тоді він зазначав, що це справа не одного дня і лише за декілька місяців можна буде говорити про якісь проміжні підсумки. За цей час мала відбутися зустріч в профільному Міністерстві, де планувалось обговорити всі деталі проекту.

Читайте також: Електротранспорт в Кам’янці: про що не сказав Кучер

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
26

Поділитися з друзями:

реклама