20 Травня 2017 | 1199

У Кам’янці розпочався фестиваль малої авіації

20 травня в Кам’янці-Подільському стартував другий фестиваль малої авіації. Цього року участь у заході взяли 25 екіпажів з усієї України.
Шум двигунів, здається, розбудив аеропорт в селі Кам’янка, якому пророкували вічний сон. Протягом трьох днів кам’янчани та гості міста матимуть змогу спостерігати за польотами міні-літаків та зможуть ближче роздивитись невгамовних залізних птахів.

Для того, щоб охочі без проблем могли дістатись до летовища, у Кам’янці запустили додатковий маршрут. Розклад дивіться тут.

24
Ініціатор та організатор фестивалю Ярослав Крочак також повідомив гарну новину – 18 травня отримали посвідчення про допуск до експлуатації постійного злітно-посадкового майданчика у Кам’янці-Подільському.

Під час відкриття фестивалю міський голова Михайло Сімашкевич зазначив, що відновлення роботи аеропорту є важливим для нашого міста, а також повідомив, що наразі ведуться перемовини щодо запуску пасажирського рейсу Кам’янець-Подільський – Одеса.

21
На відкриття фестивалю завітала й відома волонтерка кам’янчанка Марія Берлінська, яка опікується роботою Центру підтримки аеророзвідки. Завдяки старанням Марії та усієї команди Центру наші військові у зоні АТО вже отримали чимало безпілотників, які допомагають рятувати життя.

20
На пам’ять про фестиваль усі пілоти отримали від очільника міста монети із зображенням нашого Кам’янця, які нещодавно були випущені в обіг.

Фото з сайту міської ради

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
0

Поділитися з друзями:

реклама