5 Жовтня 2018 | 9061

У Кам’янці-Подільському звільнили водія, який відмовив у безкоштовному проїзді дитині учасника АТО

Кілька днів тому водій маршруту №2 відмовився безкоштовно перевозити дитину загиблого учасника АТО Романа Наглюка навіть після того, як дівчинка пред’явила відповідне посвідчення.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла дружина загиблого Героя Юлія Наглюк.

Офіцер Залізної бригади Роман Наглюк загинув у перший рік війни в селі Волнухине, Лутугинського району, Луганської області вiд осколкового поранення в серце, яке отримав в результаті обстрілу градами. Йому було лише 28 років. У селі Ходоровці, звідки родом Роман, Герою відкрили меморіальну дошку та посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин Кам’янець-Подільського району» за мужність, відвагу і героїзм, проявленні при звільненні України.

Хочу нагадати для тих, хто забув, що війна триває. Тільки наше місто втратило 16 Героїв. Але є ті, хто не відчув цього жаху і не розуміє, наскільки важко сім’ям загиблих постійно доводити щось комусь. Особливо дітям, – відреагував на ситуацію міський голова Михайло Сімашкевич на сторінці у Facebook.

Сьогодні, 5 жовтня, на спеціально зібраній нараді за участю членів родин бійців, представників депутатського корпусу було вирішено звільнити водія за негідну поведінку, а власнику маршрутки винести попередження.

Поважайте атовців! Вони воювали і воюють за нас із вами! – зазначив міський голова.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А ви вважаєте таке покаранння вдалим?

222
8

Поділитися з друзями:

реклама