12 Січня 2018 | 604

У Кам’янці-Подільському забудовник вирішив не платити півмільйона на розвиток інфраструктури міста

Кам’янець-Подільська місцева прокуратура вимагає від забудовника у Старому місті сплатити понад півмільйона гривень на розвиток інфраструктури Кам’янця-Подільського.

Про це повідомили у прес-службі облпрокуратури.

Встановлено, що впродовж 2014-2015 років одним із житлово-будівельних кооперативів здійснено реконструкцію втраченої історичної забудови, розташованої на площі Польський ринок, з пристосуванням її під житловий будинок з інфраструктурою туризму.

По завершенню робіт суб’єкт господарювання задекларував майже 2 тис. кв. м загальної площі введеного в експлуатацію об’єкта будівництва.

Однак, всупереч вимогам законодавства, із заявою щодо укладення договору про пайову участь до органу місцевого самоврядування він не звернувся. Мало того, кооператив проігнорував і відповідні звернення міської ради з пропозиціями укласти правочин та сплатити  відповідні кошти.

Порушення визначеного законом зобов’язання зумовлює ненадходження до місцевого бюджету коштів пайової участі на загальну суму 498 тис. грн.

Відмітимо, що джерелом для бюджетного фінансування потреб розвитку інфраструктури населеного пункту є пайова участь замовників об’єктів будівництва, яка полягає у сплаті ними до місцевого бюджету коштів у визначеному відповідно до закону розмірі.

Тому, з метою захисту інтересів територіальної громади та стягнення завданих збитків, прокуратура звернулась до суду, – повідомив керівник Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Віталій Гриньків.

Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дії забудовника?

2
13

Поділитися з друзями:

реклама