26 Червня 2018 | 2214

У Кам’янці-Подільському за кошти ЄС створять учнівський готельно-туристичний центр

П’ять закладів профтехосвіти Хмельницької області отримають кошти ЄС на реалізацію проектів регіонального розвитку. Серед переможців і проект «Подільського центру професійно-технічної освіти» Кам’янця-Подільського.

Про це повідомляє прес-служба Хмельницької облдержадміністрації.

На базі ДНЗ «Подільський центр ПТО» планується реалізація проекту «Створення учнівського готельно-туристичного центру».

Мета проекту – створення ефективної та гнучкої системи підготовки робітничих кадрів відповідно до потреб сучасного ринку праці; модернізація матеріально-технічної бази Центру та створення навчально-тренувальної бази з підготовки кваліфікованих робітників сфери послуг для готельно-туристичної галузі.

Очікується, що реалізація заходів проекту стане економічним поштовхом для розвитку пріоритетних галузей міста та регіону внаслідок забезпечення висококваліфікованими працівниками.

Готельно-туристична галузь зможе розширити використання туристичних ресурсів через підвищення привабливості об’єктів, що мають туристичний потенціал, збільшити загальну чисельність обслуговування туристів та відвідувачів, що, в свою чергу, принесе додаткові доходи галузі та збільшить  грошові надходження до бюджету регіону та міста.

Проекти-переможці будуть реалізовані за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики — Підтримки регіональної політики України за програмою регіонального розвитку «Розвиток людського капіталу».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

32
2

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: