13 Листопада 2018 | 984

У Кам’янці-Подільському відзначать 25 років дружби з Іспанією грандіозним концертом

25 років плідної співпраці та дружби з Іспанією святкуватимуть цієї неділі в Кам’янці-Подільському. З цієї нагоди 18 листопада о 13:00 в міському Будинку культури відбудеться незвичайний концерт з іспанськими нотками.

Музичний вечір «Gracias por Amistad» збере на одній сцені колективи, чия творчість високо цінується не лише в Україні, але й закордоном. Зокрема перед глядачами виступатимуть народний ансамбль танцю «Горлиця», зразковий ансамбль танцю «Горличка», народний ансамбль сучасного танцю «Апельсин», народна дитячо-юнацька хорова капела «Журавлик», солісти Мирослав Тиш та Олена Прядко.

Про це повідомили організатори заходу під час прес-конференції у міській раді.

Ведучими вечора стануть керівник колективу «Горличка» Дмитро Назаренко та диктор радіо «Бальбао» Гільда Марина Пізарро. Участь у концерті візьмуть також міжнародні іспанські проекти.

Чому саме 25 років?

25 років тому учасники Кам’янця-Подільського Народного ансамблю танцю вперше взяли участь у міжнародному фольклорному фестивалі у Барселоні (Іспанія). З того часу учасники ансамблю активно співпрацюють з іноземними парнерами в організації культурної діяльності громади міста.

Відтак уже завтра до Кам’янця-Подільського прибуде делегація з Іспанії у складі заступників міських голів різних міст, представника Посольства Іспанії, організаторів фієст, митців.

Зазначимо, що за цей час спільними зусиллями було реалізовано чимало проектів:

– літній відпочинок дітей пільгових категорій на березі Біскайської затоки;

– міжнародні культурні, молодіжні обміни;

– участь у туристичних форумах, наукових конференціях;

– організація та проведення міжнародних фольклорних фестивалів;

– організація днів подільської культури в Теруелі, Бургосі, Пуенте Генілі.

Організатори також запрошують усіх бажаючих відвідати тематичну виставку-експозицію, присвячену дружбі між країнами, яка відбудеться у виставковій залі цієї суботи о 13:00.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

30
1

Поділитися з друзями:

реклама