11 Січня 2018 | 1524

У Кам’янці-Подільському виділили приміщення для молодіжного центру

40 квадратних метрів в центрі міста – саме таке приміщення отримала ініціативна молодь Кам’янця-Подільського для створення молодіжного хабу.

Приміщення в будівлі стадіону ім. Г.А. Тонкочєєва (проспект Грушевського, 29) площею 40 квадратних метрів – перший крок для створення молодіжного центру.

Кошти на ремонт та оснащення приміщення можуть бути виділені за рахунок конкурсу проектів, на який у міській раді у 2018 році, як і у попередньому році, передбачено 50 тисяч грн, а також за рахунок Громадського бюджету участі, який у минулому році, за словами заступника завідувача відділу молоді та спорту Лілії Шкири, становив близько 850 тис. грн.

реклама

Як повідомляло Vdalo.info, станом на 11 жовтня 2017 року проект для фінансування Громадським бюджетом подала лише одна організація – «Батьки ніндзя». Мова йшла про заміну та облаштування паркану навколо СЗОШ №1 в Старому місті.  Вартість проекту становила 500 тис. грн.

Але повернемось до молодіжного центру. Форма власності приміщення – комунальна. Це має забезпечити рівний  доступ до нього усім охочим змінювати життя молоді Кам’янця-Подільського на краще.

godnyj

Молодь виїжджає з Кам’янця-Подільського у більші міста або ж закордон, бо не відчуває, що про неї тут дбають, – зазначив громадський активіст, старший пластун Віктор Годний. – Створення молодіжного центру – крок для зміни цієї ситуації.

smetanuk

Запропоноване владою Кам’янця-Подільського приміщення непогане для старту, – висловила свою думку Тетяна Сметанюк, голова ГО «Творче об’єднання письменників та художників «Кам’яний острів». – Але цей рік має стати вирішальним для молодіжного центру. Маємо показати, на що здатні, а для цього необхідно випрацювати стратегію хоча б на 5 років вперед.

grushanska

Раніше зустрічі ініціативної молоді проходили переважно в кав’ярнях. Молодіжний центр значно спростить комунікацію між людьми, що мають спільні інтереси, – переконана журналіст, один із засновників кіноклубу «Атмосфера» Оксана Грушанська.

zayets

Перший рік маємо працювати для візитки. Потрібно відкинути все зайве. Можна запросити Андрія Зоіна (ред. – організатора фестивалю «Республіка») та розмалювати одну зі стін Центру. Потім за символічну плату молоді фотографи зможуть проводити тут фотозйомки. Адже ніхто не забороняє надавати платні послуги, – запропонував громадський активіст, організатор фестивалю «Бруківка» Андрій Заєць.

Також на обговоренні майбутнього Центру у міській раді були присутні представники «СД платформи», відомий громадський активіст Дмитро Бойко та інші представники молодіжних організацій міста.

Отож, робота пішла. Молодь обмінюється думками та пропозиціями. Сподіваємось, молодіжному центру у Кам’янці-Подільському бути.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

48
1

Поділитися з друзями:

реклама