19 Грудня 2018 | 262

У Кам’янці-Подільському організатори фестивалю «Бруківка» провели благодійний кіновечір

У Кам’янці-Подільському  організатор міжнародного кінофестивалю «Бруківка» Андрій Заєць та громадська організація «Віра і світло» провели благодійний кіновечір. Головна мета заходу – допомогти маленькій дівчинці Владиславі Кирилішиній із села Новоселиця, Хмельницької області. У дівчинки дистрофічна форма бульозного епідермолізу.

Хвороба ця – генетична, невиліковна. Верхній шар шкіри дуже слабко з’єднаний з більш глибоким, тому на ній починають з’являтися пухирі, які можуть сповзати при будь-якому дотику, як пилок із крил метелика. Дітей з такою хворобою так і називають: діти-метелики. Ерозії і бульбашки виникають через відсутність в шарі шкіри волокнистого білка, який відповідає за міцний зв’язок тканин. Найменший тиск може викликати хворобливі рани.

На жаль, фінансові можливості сім’ї не дають змоги в повній мірі забезпечити дитину необхідними якісними матеріалами. Через це сім’я змушена звертатися по допомогу до небайдужих людей.

На заході присутні мали змогу подивитись кращі фільми української конкурсної програми «БРУКІВКИ».  Також Андрій Заєць оголосив результати інтернет аукціону, в якому розігрувався ексклюзивний автограф від актора Джона Ріс-Девіса, який зіграв гнома Гімлі у «Володарі Перснів». Переможцем став Євген Пазюк (Zheka Pazyuk) із ставкою в 1000 гривень.

Учасники «Віри і Світла» організували невеличкий ярмарок з хенд-мейд подарунками та прикрасами від майстерні «Гірчичне зерно».

Усі зібрані кошти у сумі майже 2000 гривень ми перерахували через Українську Біржу Благодійності на лікування, – повідомив Андрій Заєць.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

12
0

Поділитися з друзями:

реклама