10 Грудня 2021 | 1343

Тренажери для паралімпійців: у Хмельницькому «Інваспорті» з’явилось професійне обладнання для тренувань та реабілітації

У Хмельницькому регіональному центрі фізкультури та спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» з’явилися перші професійні тренажери для реабілітації спортсменів та підготовки до змагань. Обладнання для центру передала Мережа Ланет наприкінці листопада, а гроші на його купівлю збирали впродовж літньої акції провайдера «Олімпійський Гігабіт».

З 1 червня по 22 серпня 2021 року Мережа Ланет проводила благодійну акцію «Олімпійський Гігабіт», присвячену Олімпіаді у Токіо. У рамках ініціативи завдяки підтримці абонентів вдалось зібрати 287 945 грн.

Усі отримані з акції гроші Мережа Ланет передала у благодійну організацію «Дарунок».

Волонтери організації за ці кошти придбали 5 спортивних тренажерів для Хмельницького регіонального центру фізкультури та спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт».

«Нове устаткування дозволить спортсменам проходити значно якіснішу реабілітацію та підготовку до майбутніх змагань. Не виключено, що це будуть міжнародні чемпіонати та Паралімпіади. Адже Хмельницький «Інваспорт» не перший рік готує спортсменів до міжнародних змагань, серед яких вже є переможці Паралімпіад», – зазначає пресслужба «Ланету».

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

4
0

Поділитися з друзями:

реклама