19 Листопада 2018 | 564

У Кам’янці-Подільському назвали відповідальних за стан доріг у зимовий період

З 19 листопада в Кам’янці-Подільському цілодобово на чергування заступила група по зимовому утриманню доріг і тротуарів комунального підприємства «Комбінат благоустрою» (директор Руслан Пристач).

Зимова команда-2018 – це механізований загін, який самостійно здійснює контроль вдень і вночі щодо стану міських доріг та тротуарів, забезпечує своєчасне прибирання снігу, здійснює очистку та оброблення протиожеледною сумішшю першочергово мостів, підйомів, спусків, головних магістральних вулиць тощо. Про це повідомляє прес-служба Департаменту ЖКГ.

До зимового утримання залучені також всі управлінські компанії (колишні ЖЕКи), вони відповідають за прибирання тротуарів та внутрішньобудинкові проїзди. Там, де в будинках створені ОСББ, цим займаються ОСББ, ЖБК.

Також Розпорядженням міського голови Михайла Сімашкевича рекомендовано Кам’янець-Подільському відділу поліції здійснювати необхідні заходи.

Контролюватиме своєчасне та якісне виконання робіт Департамент ЖКГ.

На випадок снігопадів та надзвичайних ситуацій в міській раді створено координаційну раду, яка працюватиме у разі необхідності.

На 9:35 в місто виїхали перші автомобілі для оброблення окремих ділянок доріг (підйоми-спуски) протиожеледною сумішшю.

Якщо з’являються проблемні ситуації, запрошуємо інформувати оперативну службу міської ради 15-05, моб. тел.: 068-777-15-05

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

16
0

Поділитися з друзями:

реклама