22 Січня 2021 | 263

Типи міжкімнатних дверей для квартири

Міжкімнатні двері для вашої оселі – невід’ємний елемент будь-якого помешкання, саме тому його потрібно обирати дуже уважно та прискіпливо. Варто зауважити, що сьогоднішні тренди на облаштування простору житла диктують різноманітні форми організації простору: закриті веранди, зимові сади та тераси, або камінні зали, суміщення зони кухні та залу виглядають стильно та оригінально, але потребують функціонального вирішення даного питання. Багато отворів під дверний блок мають нестандартні розміри та можуть бути у кількох варіаціях конструкцій.

Типи конструкцій

Розсувні міжкімнатні двері – конструкція, яка складається із однієї або двох частин та рухається впродовж стіни за допомогою спеціального механізму. Такі двері мають велику перевагу у безпеці, адже ними не можливо прищепити пальці, тому для сімей з маленькими дітьми це гарний варіант. Втой же час варто пам’ятати, що вони не так гарно захищають від шуму. спальня кімната у поєднанні з ними не кращий варіант.

Міжкімнатні двері з двох половинок – найбільш поширена конструкція для проємів нестандартних розмірів. До того ж одним із цікавих рішень є монтаж різних за розміром половинок. Більша частина є функціональної і безпосередньо використовується для закриття та відкриття, інша ж, менша, може виконувати декоративну функцію і відчинятися у досить крайніх випадках. Однакові за розміром стулки дверей, особливо декоровані оксамитовим склом – розкішно виглядають у приміщеннях великих розмірів. додають статусу та вишуканості. Зверніть увагу на дверні полотна у темних кольорах. за рахунок насичених відтінків та розпашних частин інтер’єр виглядає по особливому. Світлі окраси моделей дверних полотен додаватимуть світла, простору і святковості.

Матеріал для міжкімнатних дверей різних конструкцій

Основними матеріалами покриття міжкімнатних дверей є шпон, емаль та штучне покриття. Шпоновані двері з двох половинок обов’язково стануть особливим елементом дизайну. Шпоновані двері передають усю текстуру натурального матеріалу, малюнок деревини та природній колір. емалеві дверні полотна завдяки своїй ніжній та оксамитовій поверхні виглядають дуже розкішно. Штучне покриття для внутрішніх дверей є прекрасною альтернативою та має надзвичайну стійкість до зовнішніх факторів впливу: сонячних променів. вологи. легких ударів.

замовити дверні полотна з будь-якої колекції TERMINUS можна як в режиму онлайн, так і офлайн. Серед 12 серій можна обрати варіант .який підійде як по стилістиці та дизайну, так і по ціновій категорії. компанія TERMINUS виготовляє якісні та міцні дверні міжкімнатні двері!

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: