18 Січня 2018 | 605

Цьогоріч в кам’янецькому музеї з’являться дві нові експозиції

В березні цього року в підземеллі міської Ратуші презентують експозицію «Музей кам’янецького ката і тортур».

Нагадаємо, що сьогодні тут діє експозиція «Середньовічний суд», яку планують доповнити новими експонатами. Якщо зараз більше уваги приділяється тортурам, то в оновленій експозиції планується більш детально розкрити постать ката.

Про це в коментарі Vdalo.info повідомив директор Кам’янець-Подільського музею-заповідника Олександр Заремба.

Крім того, на сайті музею йдеться про відкриття ще однієї експозиції. Так, у квітні буде презентована експозиція – «Культурна спадщина Гедиминовичів на території Поділля», що відображає різні аспекти життя міста й регіону другої половини XIV століття». Це буде результат співпраці музею з Інститутом історії Литви та Інститутом історії України. В експозиції ви побачите озброєння, одяг, нумізматичний матеріал, кераміку, макет кам’янецького замку та багато іншого.

Адміністрація Кам’янець-Подільського музею-заповідника також вже підготувала план туристичних заходів на 2018 рік.

Так, в Старому замку в цьому році пройдуть три фестивалі – Всеукраїнський фестиваль-виставка «Історичний пікнік на замку в Кам’янці» (30 квітня-01 травня), Всеукраїнський фестиваль історичної реконструкції «Остання столиця» (23-28 серпня) і Міжнародний військово-історичний фестиваль «Schola militaria» (28-30 вересня). Крім того, з 30 червня по 1 липня буде проходити Міжнародний лучний турнір «Кам’яний стріла».

Крім того, у музеї регулярно відбуваються інтерактивні заходи. Так, в Галереї мистецтв щосуботи проводяться різні майстер-класи для дітей і дорослих. Також діти можуть взяти участь в археологічних розкопках на території Старого замку або в пізнавально-розважальному чи літературному квесті.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

17
1

Поділитися з друзями:

реклама