14 Грудня 2016 | 190

Цього року подоляни експортували товарів до Польщі на понад 1 мільярд гривень

За 11 місяців 2016 року загальний  експортний товарообіг продукції, виробленої на Хмельниччині досяг 4 мільярдів 706 мільйонів гривень. Це на 11 відсотків, або на 500 мільйонів гривень більше проти аналогічного періоду 2015 року.

Що стосується вагових характеристик відправлених за кордон товарів, то вони склали 606 тисяч тонн, що на третину переважило минулорічні обсяги.

«Найбільше подільських товарів було експортовано до Польщі. Їх вартість склала понад 1 мільярд гривень, що становить 23 відсотки від загальної вартості експортованої продукції. Водночас це на 61 відсоток більше у порівнянні з минулим роком», – резюмували у Хмельницькій митниці ДФС.

Традиційно поляки найбільше купляють мед, кукурудзу, чорницю лісову, боби, санітарно-технічні вироби та електропровід з мідними жилами.

Вартість експортованих товарів до Росії товарів склала 685 мільйонів гривень, що становить 15 відсотків загальної вартості. За результатами 2015 року відбулося зменшення продажу на 24 відсотки. До основних товарів, що експортувались, належали трансформатори, полевошпатна сировина, стретч-плівка, котли сталеві та санітарно-технічні вироби.

У топ-п‘ятірці країн подільського експорту також Великобританія, Молдова та Нідерланди. Шкала вартості відправленої туди продукції коливається від 400 до 200 мільйонів гривень. До найбільш популярних товарів за кордоном товарів входить сільськогосподарська та промислова продукція, зокрема, солод, боби, сухе молоко, ріпак, цукор, а також лісоматеріали, лічильники подачі газу, прокат плоский, гіпс фасований; сантехнічні та килимові вироби.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

6
0

Поділитися з друзями:

реклама