3 Жовтня 2018 | 674

Травматологічне відділення у Кам’янці-Подільському отримало 5 тисяч євро від німецького товариства

Сьогодні в Кам’янці-Подільському з візитом перебуває голова німецького товариства «Aist-Ukrainehilfe Wiesbaden E.V. Допомога Україні» Удо Шпітцбарт.

Нещодавно медики отримали від товариства фінансову допомогу у розмірі 5 тисяч євро. За ці кошти було придбано в травматологічне відділення сучасний операційний стіл на заміну старому «зношеному» і ортопедичну приставку до нього. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Без сучасного стола хірургу працювати було дуже важко, адже для оперування зараз використовуються новітні методи. Тут, зокрема, оперуються й хворі з нейрохірургічними патологіями, – зазначив секретар міської ради Дмитро Васильянов.

Від імені міського голови Михайла Сімашкевича та громади міста він подякував гостю за підтримку й висловив сподівання на подальшу співпрацю.

Очільник товариства «Aist-Ukrainehilfe Wiesbaden E.V. Допомога Україні», яка відзначає сьогодні 20 років з дня заснування, приїхав до Кам’янця не вперше. З нашим містом товариство співпрацює уже не один десяток років. Спершу це було надання гуманітарної допомоги, потім – фінансова підтримка. Зокрема, за отримані кошти було виконано ремонт в одному з відділень Кам’янець-Подільської міської лікарні, закуплено обладнання.

Нам приємно співпрацювати з вашим містом. Адже коли я приїжджаю до Кам’янця, завжди бачу результат, – зазначив Удо Шпітцбарт.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: