16 Лютого 2017 | 446

ТОП-7 мотивацій для молоді від Тараса Тополі

Веселий, не по роках мудрий, мужній, не зациклений на собі музикант, волонтер з великим серцем –Тарас Тополя, лідер гурту «Антитіла», зустрівся із студентами Кам’янець-Подільського національного університету імені Огієнка.

Зустріч проходила 16 лютого в актовій залі вузу. Вільних місць немає, молодь збирається навіть у коридорі…і тут Тарас каже: «Ну ми годинку поспілкуємось…».

«Годинку? Поспілкуємось?», – зітхаю, адже у журналіста завжди стільки справ, а у людей не завжди багато вартих уваги думок. Розмова зі студентами проходила у форматі питання-відповідь. Ретельно нотую відповіді Тараса для тих, кому не пощастило побувати на зустрічі, аж раптом чую: «Ну давайте останнє запитання». Година промайнула непомітно – так буває, коли людина вміє тримати аудиторію, бути відкритою і щирою із слухачами.

Що ж, ось вони, обіцяні мотивації від Тараса Тополі для молоді.

 1. Будь компетентним у своїй справі, і тоді ти ніколи не будеш голодним.
 2. Як має працювати людина:
 • спочатку багато працювати за «0» грошей;
 • потім багато працювати за малі гроші;
 • продовжувати багато працювати, але вже за нормальні гроші;
 • і нарешті мало працювати за великі гроші.

Не роби помилку – не шукай одразу великих грошей.

 1. Не проси. Працюй.
 2. На співбесіді починай не з питання: «Скільки грошей я отримаю?», а із фрази: «Я хочу, щоб ваша компанія з моєю допомогою стала більш успішною, багатшою, а вже від цього і я зможу отримати свій шматок пирога».
 3. Як подолати страх в будь-якій справі? Зробити це сотню разів!
 4. Питаєш, як знайти себе? Почати шукати. Бог дасть меседж, коли ти будеш на правильному шляху.
 5. Любов – єдина істина. Все решта – ілюзія.

Для тих, хто ще не втомився читати.

Зустріч з Тарасом Тополею проходила в рамках молодіжного проекту від ЮНІСЕФ «U-Report». Молодим людям Кам’янця-Подільського запропонували долучитись до смс-опитування, яке дасть змогу виявити ставлення їх до цілого ряду соціальних питань, а відтак вплинути на різні питання молодіжної сфери .

U-Report — це глобальний проект, у якому беруть участь понад 2 млн. молодих людей у всьому світі. Це система опитувань громадської думки за допомогою безкоштовних SMS і Twitter.

У всьому світі до U-Report долучилися двадцять країн. Україна стала першою країною в Європі, яка впроваджує проект. Учасники U-Report у Мексиці вже домоглися внесення змін у розробку нової молодіжної політики. У Ліберії U-Report дав змогу виявити серйозну проблему сексуальної експлуатації в школах. В Ірландії U-Report сприяв визначенню п’яти найбільших проблем молоді в країні.

Хочете щоб і вашу думку почули? Відправте безкоштовне смс на номер 4224, дайте відповідь на три простих питання, та почніть реально визначати майбутнє молоді в Україні.

Також нагадуємо, що 5 березня на кам’янчан чекає концерт гурту «Антитіла»! Не пропустіть.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

0
0

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: