3 Лютого 2021 | 1944

Толока у Маліївцях: як волонтери рятують палац Орловських (Відео)

Туристично привабливі локації у селі Маліївці Дунаєвецького району: палац Орловських, мальовничий водоспад, завдяки силі соціальних мереж стали надзвичайно популярними минулого року. Карантин вніс свої корективи у плани туристів, тож вони почали активно вивчати рідні околиці. Тому коли голова громадської організації «Малієвецька спадщина» кам’янчанка Анастасія Донець кинула клич про порятунок палацу та парку, відгукнулось чимало охочих допомогти.

Ймовірно, що попри усі сподівання санаторій, який розташований у стінах палацу, таки закриють. Що ж буде далі з цією історичною пам’яткою? Чи не перетвориться палац на чергову руїну?

У першому випуску нового сезону інформаційно-публіцистичної передачі «Ініціатива» дивіться сюжет про те, як громада Кам’янець-Подільського району та Хмельницької області своїми силами відновлюють палац та парк, який в 18 столітті був збудований графом Яном Онуфрієм Орловським у селі Маліївці.

Журналісти поспілкувались із активісткою та головою громадської організації «Малієвецька спадщина» Анастасією Донець, Кам’янець-Подільським художником-реставратором станкового та монументального живопису Олександром Віштаченко, першим заступником голови Хмельницької обласної ради Володимиром Гончаруком, екоактивісткою та фахівцем садово-паркового господарства Вікторією Желіховською та небайдужими волонтерами.


Ведучий: Євген Касап. Режисер та продюсер: Андрій Заєць
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

55
3

Поділитися з друзями:

реклама