Територіальний виборчий округ №4 з виборів депутатів Кам’янець-Подільської міської ради
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СЛУГА НАРОДУ» – у списку №1.
ВЕДЕРНІКОВ СЕРГІЙ ЛЕОНІДОВИЧ- перший кандидат
- СИДОРЕНКО ОКСАНА ВЛАДИСЛАВІВНА
- АВІНОВ ВІТАЛІЙ ЛЕОНІДОВИЧ
- МЄЛЄКЄСЦЕВ ОЛЕГ ІГОРОВИЧ
- ТЕРЕХІВСЬКА ВЕРОНІКА РУСЛАНІВНА
- МЕЖЛУМ’ЯН АРАКЕЛ РУБІКОВИЧ
- МРАЧКОВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
- БОЙКО ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
- ПЕТЛЬОВАНА ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА
- СЕРЕДЮК СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
- МІКШАНСЬКА НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ПРОПОЗИЦІЯ» – у списку № 2.
МЕЛЬНИЧЕНКО ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА – перший кандидат
- ЧЕРНЯВСЬКИЙ КОСТЯНТИН СЕРГІЙОВИЧ
- БАСАРАБ ДМИТРО ІВАНОВИЧ
- КАПІЦА СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
- ГУЛЬКО ІРИНА ПЕТРІВНА
- ФЕДОРОВ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ
- ОБАЧУК ОЛЕГ ГРИГОРОВИЧ
- ІЛЬНІЦЬКА ЛАРИСА ВАСИЛІВНА
- ШАБАНОВ АНДРІЙ ОЛЕГОВИЧ
- БЕРБЕРАНО ОЛЕКСАНДЕР ВОЛОДИМИРОВИЧ
- СОПІЛЬНИК БРОНІСЛАВА ВОЛОДИМИРІВНА
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА» – у списку № 3.
БОЯРСЬКА ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА – перший кандидат
- МАКСИМЮК РОМАН БОГДАНОВИЧ
- ВІЛЬЧИНСЬКА КРИСТИНА АНАТОЛІЇВНА
- СОШКА МАКСИМ ЮРІЙОВИЧ
- ВИШНЕВСЬКА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
- ЮР’ЄВ ОЛЕКСАНДР ВАДИМОВИЧ
- ЛИХОЙДА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «СВОБОДА» – у списку № 4.
ПОСІТКО МИХАЙЛО ВОЛОДИМИРОВИЧ – перший кандидат
- БАРАНОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ЄВГЕНОВИЧ
- ДРОЗД ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ
- БЛОНСЬКА ЛЮДМИЛА ЛЮДВИГІВНА
- ПОНЯТОВСЬКА ОЛЕСЯ В’ЯЧЕСЛАВІВНА
- ГОРДІЙЧУК ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
- БУРКОВСЬКА ВАЛЕНТИНА ТАДЕУШІВНА
- ВЕРЕТЮК ОЛЕКСАНДР АДОЛЬФОВИЧ
- КРОЧА ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
- ІЛЬЧИШЕНА ВІКТОРІЯ ІГОРІВНА
- БОЙКО ВАДИМ АНАТОЛІЙОВИЧ
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «НАШ КРАЙ» – у списку №5
БЕВЗ АНАТОЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ – перший кандидат
- ЧОРНОБИЛЬ ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА
- МАЗУР ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
- ЗІНЗЮК ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ
- ЦУГЛЕВИЧ ДЗВЕНИСЛАВА ЛЮБОМИРІВНА
- ЧАПЛІНСЬКИЙ ВАДИМ РОСТИСЛАВОВИЧ
- МАРКОВСЬКИЙ ПАВЛО ПАВЛОВИЧ
- ЗБОРОВЕЦЬ НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
- ГРИЦАНЧУК ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА» – у списку №6.
СЛАВІНА НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА – перший кандидат
- ПРАВНИК МИРОСЛАВА СТЕПАНІВНА
- ЯМКОВИЙ МАКСИМ АНАТОЛІЙОВИЧ
- ЗЕЛЕНСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
- МАКОДЗЬОБ ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ
- ЯВОРСЬКА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА
- БЕРКУТА ОЛЕГ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
- АНТОНЕЦЬКА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
- ПОПОВ МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – у списку №7.
ДОВГОПОЛ ПАВЛО ГРИГОРОВИЧ – перший кандидат
- КОВАЛЬ ВІРА ВЯЧЕСЛАВІВНА
- ПРИСТУПА ПЕТРО АДОЛЬФОВИЧ
- ВАКУЛЯК НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА
- ГУЦОЛ ВАСИЛЬ МИКОЛАЙОВИЧ
- ЗЕЛІНСЬКИЙ АНАТОЛІЙ СЕМЕНОВИЧ
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ ВО «БАТЬКІВЩИНА» у списку №8
ЖОГАН МИКОЛА ВЯЧЕСЛАВОВИЧ – перший кандидат
- ГАДЖУК ВАЛЕРІЙ ІВАНОВИЧ
- ЖИЛЬЧУК ОЛЕКСАНДР БОРИСОВИЧ
- БРОДОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СТАНІСЛАВОВИЧ
- КОНВІСАРЕВА ГАЛИНА МИХАЙЛІВНА
- БАЖЕНОВА ВАЛЕНТИНА МАКСИМІВНА
- КШЕМІНСЬКИЙ СТАНІСЛАВ СІГІЗМУНДОВИЧ
- ДИКИЙ РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
- БАРАНОВСЬКИЙ ВОЛОДИМИР АНАТОЛІЙОВИЧ
- КУЗЬМІНСЬКА ІННА МИКОЛАЇВНА
- ТКАЧ НЕОНІЛА ДМИТРІВНА
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «РІДНЕ МІСТО» – у списку №9
ГОРДІЙЧУК ВАЛЕРІЙ ГРИГОРОВИЧ – перший кандидат
- ЛЕНЬ СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
- ШЕВЧУК ОЛЕКСАНДРА ВОЛОДИМИРІВНА
- СІКОРА ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
- ГУРОМА СТЕПАН АНАТОЛІЙОВИЧ
- КОСТИНЮК ЄВГЕН ВОЛОДИМИРОВИЧ
- СМОЛЬЧУК РУСЛАНА ВІКТОРІВНА
- МЕЛЬНИЧУК ОКСАНА ВАСИЛІВНА
- ПРОЦЮК ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ
- МИКУЛІН СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ
- ШИМАНСЬКИЙ КОСТЯНТИН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «СИЛА І ЧЕСТЬ» – у списку №10
ГАВРИЛЮК ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ – перший кандидат
- ГРИГОРЕНКО ІГОР ГРИГОРІЙОВИЧ
- ШЕВАГА ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ
- КОВАЛЬЧУК РУСЛАН ВАСИЛЬОВИЧ
- МАЗУРИК НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
- МАЛАНЧУК АЛІНА ВОЛОДИМИРІВНА
- ПЕТРУНЬКОВ МИКОЛА ІВАНОВИЧ
- СПІВАК ВІТАЛІЙ ІВАНОВИЧ
- ДІДИК НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА
- НАДТОЧІЙ НАТАЛІЯ СЕРГІЇВНА
- ХАМЕЛЮК ТЕТЯНА ОЛЕГІВНА
- ЛЕВЧЕВ ЮРІЙ СЕРГІЙОВИЧ
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ГРОМАДА І ЗАКОН» – у списоку №11
СЛОБОДЯН ВАЛЕРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ – перший кандидат
- ШУХАНОВ МИКОЛА МАКАРОВИЧ
- ПОДОЛЯН АНАТОЛІЙ ІВАНОВИЧ
- ВЕРШИГОРА ОЛЕКСАНДР КАЛИНОВИЧ
- МАЗУР ЕМІЛІЯ СТАНСЛАВІВНА
- СТУКАН НАДІЯ МИКОЛАЇВНА
- МАМЧУР ГАЛИНА ВАСИЛІВНА
- СТУКАН ІГОР ВАЛЕРІЙОВИЧ
- СИДОРЧУК ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРІВНА
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УДАР (УКРАЇНСЬКИЙ ДЕМОКРАТИЧНИЙ АЛЬЯНС ЗА РЕФОРМИ) ВІТАЛІЯ КЛИЧКА» – у списку №12
КОСТИНЮК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ – перший кандидат
- ЗЕЛІНСЬКИЙ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ
- ТРАВІНСЬКИЙ ВІКТОР СТЕПАНОВИЧ
- ШИРОКОВ ДЕНИС ВІТАЛІЙОВИЧ
- КОСТИНЮК ГАЛИНА СТЕПАНІВНА
- САВІНА ОЛЕНА АНДРІЇВНА
- ЗАКОРДОНЕЦЬ ВАЛЕНТИН ІВАНОВИЧ
- ВАЛЕРСЬКА АННА АНАТОЛІЇВНА
- ЛИТВАК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
- ГНАТЮК АНАСТАСІЯ ДМИТРІВНА
- ПРАВНИК ІВАН ГРИГОРОВИЧ
- ЗАБОЛОТНА МАША ОЛЕКСАНДРІВНА
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА МАЙБУТНЄ» – у списку №13
ГУРСЬКА МАЙЯ ДМИТРІВНА – перший кандидат
- АРСЕНЮК ВАЛЕРІЙ ВІКТОРОВИЧ
- СТАСЮК ІВАН ІВАНОВИЧ
- ЗВАРИЧУК ЕДУАРД ОЛЕКСАНДРОВИЧ
- СТАСЮК ОКСАНА СТАНІСЛАВІВНА
- БЕСПАЛА ЛЕСЯ ВАЛЕРІЇВНА
- ОНУФРАН СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
- БОЙЧУК ПЕТРО ПЕТРОВИЧ
- БУЗИНСЬКИЙ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ
- ГАЙЧЕНЯ СВІТЛАНА ВАСИЛІВНА
- ТОКАР ОКСАНА ВОЛОДИМИРІВНА
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» – у списку №14
КОБИЛЬНИК ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИий кандидат
- МАСТИКАШ АНДРІЙ ІГОРОВИЧ
- ЮРКОВ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ
- КИРИК ІРИНА ЄВГЕНІВНА
- РУДНІЦЬКА НАТАЛІЯ ПАВЛІВНА
- БАЙРАК СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
- ЄПАНІШНІКОВА АНЖЕЛА ГЕННАДІЇВНА
- ДУЖЕВ ЮРІЙ СЕРГІЙОВИЧ
- ПОЧАПСЬКА ОКСАНА ІВАНІВНА
- САВІНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ» – у списку №15
КОНЮШЕНКО АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ – перший кандидат
- БАБЧИНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ
- ДЮДНЄВ АРТЕМ МИХАЙЛОВИЧ
- ЛІПКОВСЬКИЙ ВІТАЛІЙ ВІКТОРОВИЧ
- НОВІКОВА-КОНЮШЕНКО ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА
- СЛОБОДЯН МАРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
- ГОНЧАР НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
- СОБЧУК МАКСИМ ВОЛОДИМИРОВИЧ
- ЧОРНИЙ БОРИС ВОЛОДИМИРОВИЧ
- НАТАЛЬСЬКА ЛЮДМИЛА СЕРГІЇВНА
- ЯВЕЛЯК ТАРАС МИХАЙЛОВИЧ
Межі округу:
м.Кам’янець-Подільський – вул.Андрея Шептицького, вул.Біланівська набережна, вул.Івана Сірка, вул.Патріарха Мстислава, вул.Північна: 1–56, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79–79А; вул.Тімірязєва: 1–83, 85, 87–88; пров.Біланівський, пров.Віталія Васільцова, пров.Каньйонний, пров.Козачий, пров.Північний: 2, 4–8, 10–14, 16, 18, 20–20А, 22, 24, 26, 28–30, 32–79; пров.Сергія Бондарчука м.Кам’янець-Подільський – вул.Дружби народів: 2; вул.Космонавтів: 1–5; вул.Миколи Гордійчука: 13–33; пров.Північний: 1–1А, 3–3А, 9–9Д, 15–15В, 17–17Б, 19, 21, 23, 25, 27, 31–31А; м.Кам’янець-Подільський – вул.Космонавтів: 6–21; вул.30 років Перемоги: 9, 14–14Б; м.Кам’янець-Подільський – вул.Короленка: 32, 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 51–53; вул.Коцюбинського, вул.Нігинське шосе: 28, 33, 35–39, 41–43А, 45–63; вул.Руданського, вул.Саксаганського, вул.Чехова: 3–41; вул.30 років Перемоги: 7, 11; м.Кам’янець-Подільський – вул.Нігинське шосе: 26–26А, 30–30И, 32–32А, 34, 40, 44; вул.30 років Перемоги: 1–6, 8, 10, 12; м.Кам’янець-Подільський – вул.Добролюбова, вул.Дружби народів: 4–18; вул.Леонтовича, вул.Нігинське шосе: 24; вул.Павлова: 34–45; вул.Чернишевського м.Кам’янець-Подільський – вул.Васильєва: 13–15; вул.Голосківська, вул.Нігинське шосе: 14, 18, 20, 22; вул.Розвадовського: 1, 3, 5, 7–17; м.Кам’янець-Подільський – вул.Васильєва: 1–7; вул.Гумениська, вул.Миколи Гордійчука: 1–11; вул.Проектна-1, вул.Проектна-2, вул.Проектна-3, вул.Проектна-4, вул.Розвадовського: 2, 4, 6; пров.Проектний м.Кам’янець-Подільський – вул.Богуна, вул.Героїв Крут, вул.Голосківське шосе, вул.Короленка: 1, 3, 5, 7, 10, 12; вул.Нігинське шосе: 2–13, 17, 19, 21–21А, 23, 25, 27–27А, 29, 31; вул.Руслана Коношенка, вул.Хмельницька, пров.Заводський, пров.Урожайний, пров.Хмельницький м.Кам’янець-Подільський – вул.Молодіжна: 1–17; вул.Нігинське шосе: 1А; вул.Олекси Довбуша, вул.Проектна, вул.Центральна м.Кам’янець-Подільський – вул.Беляєва, вул.Глібова, вул.Дмитра Дорошенка, вул.Лелюшенка, вул.Миру, вул.Молодіжна: 19–31; вул.Тонкочеєва м.Кам’янець-Подільський – вул.Василя Сліпака, вул.Короленка: 2, 4, 6, 8, 11, 13–31А, 33–37, 39, 41–41А, 43–43А, 45, 47, 49; вул.Лисенка, вул.Мала, вул.Мічуріна, вул.Павлова: 1–33; вул.Панфілова, вул.Хмельницьке шосе: 1–13; вул.Черняхівського: 1–44А; пров.Бастіонний, пров.Гуменецький, пров.Короленка, пров.Котляревського, пров.Лисенка, пров.Олександра Олеся, пров.Павлова, пров.Солов’їний, пров.Черняхівського, пров.Яблуневий м.Кам’янець-Подільський – вул.Смірнова, вул.Хмельницьке шосе: 14–39; вул.Черняхівського: 46–58; вул.Чехова: 43–47;
Орієнтовна кількість виборців: 24 010