15 Листопада 2021 | 174

Тарифи на газ для населення: як і який вибрати?

Навіщо треба міняти постачальника газу? Щоб мати можливість вибирати для себе найвигідніші умови. Саме тому в Україні нещодавно і запрацював ринок газу, і тепер кожен мешканець може обирати той тарифний план, який допоможе значно економити не лише в опалювальний сезон, а й цілий рік.

Сьогодні багато різних постачальників, які пропонують свої послуги. Ви можете замовити річний тариф на газ для населення від компанії gaszbut.com.ua, який має низку переваг. Також компанія пропонує інші тарифи і для простих споживачів, і для підприємців.

Різні тарифи – різні умови

З одного боку, ринок газу дозволив жителям країни почуватися вільнішими і мати можливість вибирати відповідні для себе тарифи. Але, з іншого боку, тарифів багато, і можна просто заплутатися. Адже тарифні плани є як для простих українців, так і для підприємців. У кожному потрібно розібратися, щоб обрати найоптимальніший для себе.

Раніше ми платили фіксовану вартість, яку нам встановлював уряд. Нині все змінилося і кожен може обирати відповідні умови. У компанії «Твій газзбут» можна вибрати такі тарифи:

• річний. Ціна на газ може змінитися, але лише у меншу сторону. Ви щомісяця платитимете за фактом споживання палива, а ціна для вас буде фіксованою. Це найпоширеніший тариф, яким користуються багато жителів нашої країни;

• рівномірний. Вартість газу буде рівномірно розподілена на вибраний період часу, тому ви не будете шоковані платіжками в опалювальний сезон. При цьому ціна на пальне не змінюватиметься;

• місячний. Ціна регулюватиметься ринковими механізмами. Ви можете заощадити, якщо вартість газу знизиться;

• на опалювальний сезон. Ви самі визначаєте для себе обсяги споживаного газу. При цьому паливо закуповується за найнижчою літньою вартістю, а це вже вигідно. Ви можете робити оплату частинами.

Щоб укласти договір з постачальником газу, вам не потрібно розривати його зі старим. Достатньо написати заяву і чекати на схвалення від нового постачальника. Але варто зазначити, якщо у вас є заборгованість з комунальних послуг, вас можуть вважати ненадійним споживачем і відмовити вам. Вам лише потрібно дочекатися інформації про початок надання послуг.

У компанії «Твій газзбут» вам нададуть всю необхідну інформацію, а також допоможуть підключити вибраний тариф. Вона вже протягом багатьох років співпрацює із 17 різними постачальниками. Усі оплати ви можете здійснювати онлайн, як і передавати показники лічильника.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама