19 Січня 2021 | 3689

Ситуація щодо водолікарні: пропонується зняти з посади головного лікаря

Сьогодні, 19 січня, комісія  з перевірки законності проведення будівельних робіт на території Кам’янець-Подільської міської лікарні представила громаді свої висновки.

Радник з правових питань міського голови Дмитро Костюкович пояснив у Facebook юридичні аспекти ситуації навколо водолікарні.

За даними Державного реєстру Кам’янець-Подільській міській раді належить земельна ділянка  і будівля фізіотерапевтичного корпусу загальною площею 1245,5 кв. м. Даний об’єкт містяни називають «водолікарня».

Відповідальним за водолікарню є головний лікар – керівник, чинний депутат міської ради – Олександр Чернець.

За словами Костюковича, документи свідчать, що паном Чернецем «одноосібно, без відома і згоди міської ради чи будь-яких інших органів» було укладено із ПП «Капітал-буд сучасне будівництво» (власник – Валерій Каніцький) договір, за яким Чернець передав Каніцькому право на землю і будівлю Водолікарні для зведення там багатоповерхового житлового комплексу.

Станом на сьогодні Каніцький скерував на водолікарню важку будівельну техніку і досить активно демонтує комунальну будівлю.

Звертаю увагу громади, що пан Чернець як керівник комунального підприємства не має жодних повноважень на розпорядження землею і будівлею Водолікарні. Питання розпорядження комунальною власністю в межах нашої громади є виключною компетенцією міської ради. Повторюсь, що жодних рішень відносно демонтажу водолікарні ні міською радою, ні виконкомом ради не приймалось, – зазначив радник міського голови.

Костюкович стверджує, що незаконність дій у даній ситуації також підтверджена висновками утвореної міським головою комісії. За такі дії «Чернецю і причетним особам загрожує кримінальна відповідальність за статтями 191, 194, 364, 367 КК України».

Також радник міського голови звернув увагу на «бездіяльність поліції».

Протягом останніх декількох днів депутатами міськради і членами спеціально утвореної з даного питання комісії неодноразово викликались на водолікарню наряди поліції з метою фізичного припинення злочинних дій з демонтажу комунальної будівлі. На жаль, наша поліція повністю бездіє, кримінальне провадження досі не відкрито, а знищення водолікарні наразі триває…

За результатами роботи комісії міському голові рекомендується:

– розглянути питання щодо проведення службового розслідування неналежного виконання та перевищення головним лікарем міської лікарні службових повноважень, ігнорування ним доручення міського голови, ненадання комісії певних документів тощо й відсторонити головного лікаря від виконання обов’язків;

– вжити відповідних заходів задля проведення аудиту департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста;

– звернути увагу щодо контролю за рішенням виконкому «Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню»;

– звернутися до правоохоронних та судових органів.

Фото: Сергій Коваленко

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

А ви вважаєте доцільним руйнування водолікарні?

32
128

Поділитися з друзями:

реклама