29 Травня 2020 | 984

Суд виправдав кам’янчанку за допис у Facebook про завищення цін на медичні маски

Кам’янець-Подільський міськрайонний суд не побачив в діях голови профспілки торгівлі, громадського харчування та послуг міста складу адміністративного правопорушення за ст.173-1 КУпАП («Поширення неправдивих чуток») і закрив справу.

Про це повідомляє видання НГП з посиланням на постанову суду від 26 травня.

Згідно із протоколом про адмінправопорушення, жінка обвинувачувалася у вчиненні адміністративного правопорушення за ст.173-1 КУпАП, зокрема, в тому, що 17 березня умисно на власній сторінці соціальної мережі Facebook поширила неправдиву інформацію провокаційного змісту. Зокрема, світлину з зображенням діючого президента України і фоновими написами на ній, які несуть в собі інформацію про спеціально завищені ціни на одноразові медичні маски і начебто реальна вартість яких становить 1,60 грн. за штуку. На думку правоохоронців, цей допис у Facebook може призвести до масових заворушень та дестабілізації ситуації на території регіону.

У суді жінка не визнала своєї вини та пояснила, що дійсно поширила інформацію про завищення цін на медичні маски, оскільки таку ситуацію спостерігала в мережах аптек міста, і винні особи повинні понести встановлену відповідальність. Поряд з цим, заперечила ту обставину, що вказана інформація могла призвести до зазначених у протоколі наслідків у вигляді масових заворушень та дестабілізації ситуації на території регіону.

Суд дослідив матеріали справи і з’ясував, що правоохоронці не надали будь-яких доказів того, що дії особи викликали чи могли викликати паніку серед населення чи порушення громадського порядку. Натомість її повідомлення у Facebook направлене на привернення уваги органів державної влади на актуальне питання із завищення цін суб`єктами господарювання в період надзвичайної ситуації, що виникла в державі та у всьому світі з поширенням смертельного інфекційного захворювання COVID-19.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

20
2

Поділитися з друзями:

реклама

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: