
Суд оголосив вирок колишньому депутату Кам’янець-Подільської міськради за спробу «відкупити» сина-депутата
Суд визнав винним колишнього депутата Кам’янець-Подільської міської ради Анатолія Гурому у пропозиції та наданні неправомірної вигоди службовій особі (ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України). Йому призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі. Про це повідомляє пресслужба Хмельницької обласної прокуратури.
Події розпочались із порушення депутатом місцевої ради Степаном Гуромою вимог фінансового контролю, визначених антикорупційним законодавством, – він не задекларував зміни у майновому стані після купівлі квартири.
Коли працівники поліції розпочали перевірку за цим фактом, батько правопорушника – також депутат місцевої ради Анатолій Гурома, вирішив «допомогти» сину уникнути відповідальності, відкупившись неправомірною вигодою. Журналісти Vdalo.info детально розповідали про цю справу у 2019 році.
У січні 2019 року він запропонував начальнику підрозділу поліції 500 доларів США за не складання протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією.
Оскільки про пропозицію надання неправомірної вигоди правоохоронець повідомив своє керівництво та прокурора, відразу після передачі коштів чоловіка затримано.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчим управлінням ГУНП в Хмельницькій області.