14 Грудня 2021 | 268

Сучасні брекет-системи: мука чиспасіння?

Брекети — це сучасний пристрій, за допомогою якого можна зробити посмішку бездоганною. Вони дозволяють виправити ряд патологій ротової порожнини, у тому числі й неправильний прикус зубів. Одним із найпопулярніших розділів стоматології є ортодонтія, адже про красиву посмішку мріє кожна людина. Проте, далеко не всі отримують від природи рівні зуби. Щоб більше не соромитися своїх селфі та сміятися на весь голос, можна звернутися до спеціаліста для ефективного лікування прикусу за допомогою спеціальних брекет-систем.

Кращі види брекетів для виправлення прикусу та вирівнювання зубів

Сьогодні з’явилося безліч компаній, що випускають спеціальні прилади та інструменти для виправлення зубних дефектів. Щоб обрати найбільш ефективну брекет-систему для кожного окремого випадку, необхідна консультація та лікування професіонала — кваліфікованого ортодонта. Він дасть корисні рекомендації та запропонує найкращі на сьогодні види брекетів для швидкого та безпечного виправлення прикусу. До цього списку увійшли:

  1. Металеві системи. Це найпопулярніші ортодонтичні конструкції на сьогоднішній день, що можна пояснити їх багаточисленними перевагами та високими технічними характеристиками. Лікування за їх допомогою є найшвидшим, а результати будуть вражаючими. А ще це найбільш бюджетний вид лікування зі своєї категорії. Сьогодні можна обрати класичний ортодонтичний апарат або із кольоровими замочками.
  2. Керамічні системи. Вони виготовляються із полікристалічної суміші оксиду алюмінію. Із такими різновидами апаратів красива усмішка не змусить чекати на себе, а під час носіння самого пристрою посмішка теж буде виглядати естетично. Система майже непомітна на зубах, оскільки вона підбирається під природній колір останніх.
  3. Самолігуючі апарати. Їх відрізняє естетичний вид та висока швидкість лікування. Зазвичай такі системи обирають публічні люди.

Якщо говорити про ціну на різні виді брекетів, то найдешевшими є металеві конструкції, а найдорожчими — самолігуючі. Проте існують й інші різновиди ортодонтичних пристроїв, як то пластикові, золоті, невидимі, сапфірові. Щоб корекція прикусу пройшла безпечно і якісно, а результат повністю задовольняв потреби клієнта, необхідно звертатися до клініки із бездоганною репутацією та позитивними відгуками.

Професійне встановлення брекетів

Попередньо перед установленням ортодонтичної конструкції необхідна консультація стоматолога, який повинен оглянути ротову порожнину пацієнта візуально, ознайомитися із його панорамним знімком, розрахувати телерентгенографічний знімок. Після цього лікар в особистій розмові із клієнтом має повідомити про найефективніші у конкретному випадку методи корекції положення зубів, що допоможуть виправити неправильний прикус та разом із ним обрати найбільш підходящий, зважаючи на його матеріальні можливості та особисті побажання. Пацієнтові також повідомлять наступні дані:

  • ступінь складності його випадку;
  • необхідність видалення зубів чи цього робити не доведеться;
  • тривалість носіння конструкції;
  • чи будуть відбуватися зміни у зовнішності із часом носіння системи;
  • що робити, коли брекети будуть зняті.

Тривалість лікування залежить від складності випадку, а також необхідності вирівнювання одного чи одразу двох зубних рядів.

Як працюють брекет-системи?

Щоб зрозуміти, як діють ті чи інші конструкції для корекції зубів, необхідно розглянути всі запропоновані лікарем брекети та їхні відмінності, а також вартість за саму систему та повністю за все лікування.

Пристрій являє собою спеціальні замочки, які приклеюються окремо до кожного зуба спеціальними матеріалами, абсолютно безпечними для здоров’я людини. Після цього вони об’єднуються між собою еластичною дугою, котра їх стягує один до одного. Це дозволяє поступово зрушити зубне коріння та дати хід зубам в потрібному напрямку для отримання рівного зубного ряду.

Періодично ця дуга підтягується ортодонтом, щоб посилити та продовжити рух зубів. Так продовжується до того часу, доки не буде отримано необхідного результату.

Проводиться корекція прикусу у середньому протягом 1-2 років, що залежить від складності випадку.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Поділитися з друзями:

реклама