8 Квітня 2019 | 2507

Студентка з Кам’янця-Подільського вийшла у півфінал «Голосу країни»

У неділю, 7 квітня, на каналі 1+1 відбувся дванадцятий випуск 9 сезону шоу «Голос Країни» Це був перший прямий ефір дев’ятого сезону вокального шоу.

У чвертьфіналі виступило 16 учасників – по чотири виконавця у кожного тренера. Тільки двоє учасників проходило до півфіналу – першим виходив той, за кого найбільше голосів віддали глядачі, другого півфіналіста вибирав тренер.

Студентка Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Вікторія Олійник вийшла на сцену останньою в команді Монатіка і виступила з піснею Сalifornia dreamin.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Закриватиме виступи команди MONATIK дівчина, яка проспівала всі етапи у шоу сидячи. А тепер вона зняла гіпс і нарешті стала на ноги. Тож тримайтеся усі – на сцені Вікторія Олійник! Якщо ти і далі хочеш бачити Вікторію у шоу – відправляй смс із кодом 08 на номер 7914, або телефонуй на номер 0900 9000 08. #ГолосКраїни #КомандаМонатіка #зіркисереднас

Публикация от Голос країни / Голос. Діти (@goloskrainy_official)

Після виступу глядачі вирішили, що Вікторія Олійник має пройти далі в проекті. А ось Монатік вибрав Андрія Карпова. Таким чином двоє інших учасників команди Монатіка Аліна Підлужна і брати Таранцови покинули проект.

Таким чином у півфінал шоу «Голос країни-9» вийшло вісім виконавців. Півфінал пройде в прямому ефірі в неділю, 14 квітня

Нагадаємо, раніше Монатіку довелось змінити правила «Голосу країни» через виступ Вікторії Олійник.

Нагадаємо, Вікторії лише 19 років, вона навчається в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, де вивчає польську мову та літературу. На проект дівчина прийшла виключно за перемогою. У майбутньому хоче привезти в Україну Євробачення.

Попередні виступи Вікторії Олійник дивіться за посиланнями:

Студентка з Кам’янця-Подільського співатиме у команді Монатіка на «Голосі країни»

Монатік обрав студентку з Кам’янця-Подільського перед «нокаутами» у «Голосі країни»

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

24
0

Поділитися з друзями:

реклама