15 Квітня 2019 | 2216

Студентка Кам’янець-Подільського вишу пройшла у суперфінал «Голосу країни» (Відео)

У неділю, 14 квітня, в ефірі телеканалу «1 + 1» пройшов півфінал 9 сезону вокального шоу «Голос країни». У ньому за квиток до фіналу боролися вісім учасників – по два з команди кожного зіркового тренера.

За підсумками півфіналу шляхом глядацького та суддівського голосування були обрані чотири cуперфіналісти, які вже наступної неділі змагатимуться за перемогу на проекті.

Серед суперфіналістів і  студентка Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Вікторія Олійник.

Цього разу дівчина у зовсім новому для неї образі заспівала ліричну пісню Вячеслава Хурсенка «Соколята». Під час виконання композиції Монатік не міг стримати сліз.

 Я на репетиціях ледь стримував сльози. Сьогодні ти взагалі перевершила: емоційно і голосом. Ця пісня чоловіча, але ти її так по-жіночому заспівала – і тендітно, і з душею. І це зрозуміло, бо насправді це такий меседж до твого батька, який працює за кордоном і ви дуже рідко бачитесь. Але я впевнений, що він сьогодні дивиться і вболіває за тебе, – підтримав учасницю Дмитро Монатік.

Нагадаємо, раніше Монатіку довелось змінити правила «Голосу країни» через виступ Вікторії Олійник.

Вікторії Олійник лише 19 років, вона навчається в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, де вивчає польську мову та літературу. На проект дівчина прийшла виключно за перемогою. У майбутньому хоче привезти в Україну Євробачення.

Судді відзначають сильний характер дівчини, волю до перемоги та яскравий талант.

Попередні виступи Вікторії Олійник дивіться за посиланнями:

Студентка з Кам’янця-Подільського співатиме у команді Монатіка на «Голосі країни»

Монатік обрав студентку з Кам’янця-Подільського перед «нокаутами» у «Голосі країни»

Студентка з Кам’янця-Подільського вийшла у півфінал «Голосу країни»

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

21
0

Поділитися з друзями:

реклама