16 Березня 2018 |
659
Стало відомо скільки квартир отримали сім’ї учасників АТО за два роки
У 2016 році сім’ї загиблих військових – безпосередніх учасників АТО та осіб з інвалідністю I-II групи з їх числа, які потребували поліпшення житлових умов, отримали три квартири.
На їх придбання у Кам’янці-Подільському з державного бюджету було виділено 2 млн грн.
Упродовж 2017 року на виконання відповідної програми виділили ще 2 млн 882 тис. грн.
Станом на сьогодні за рахунок цієї субвенції особами зазначеної пільгової категорії придбано чотири квартири.
Нагадаємо, що за чотири роки війни 13 сімей нашого міста втратили своїх захисників.
Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.