7 Липня 2017 | 455

Стало відомо скільки коштів митниця планує спрямувати на ремонт доріг Хмельниччини (ВІДЕО)

Завдяки співпраці Хмельницької митниці ДФС та органів виконавчої влади 50% суми від перевиконання загального обсягу щомісячних митних надходжень спрямовується до спецфонду обласного бюджету, на ремонт автомобільних доріг загального користування.

Про це повідомляє прес-служба ДФС Хмельницької області.

Протягом першого півріччя 2017 року на ремонт доріг було спрямовано 67,8 мільйона гривень.

За інформацією, отриманою від першого заступника начальника Хмельницької митниці ДФС Ігоря Балана, цього року на ремонт доріг загального користування від митного експерименту у Хмельницькій області планується отримати близько 350 мільйонів гривень.

Нагадаємо, що у  Хмельницькій області діє пілотний проект, коли у разі перевиконання плану митних надходжень половина цієї суми спрямовується на ремонт доріг. Нині за митні кошти вже ремонтують ділянку автодороги Ярмолинці – Сатанів, що пролягає через місто Городок. Наразі там триває поточний середній ремонт.

doroga2

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області, підрядним підприємством ПАТ «Хмельницьке ШБУ-56» влаштовується вирівнюючий шар із дрібнозернистої гарячої асфальтобетонної суміші, якої, на сьогодні, укладено 2,5 тис. т.

Для кращого щеплення, довговічності та захисту покриття, верхній шар укладатиметься із щебенево-мастикового асфальтобетону.

Окрім того, передбачено влаштування перехідно-швидкісних смуг, з’їздів, автобусних зупинок та посадкових майданчиків.

Згідно пропозиції переможця торгів вартість ремонту вказаної ділянки автодороги становить більше 22 млн. гривень.

Як вже зазначалось, джерело фінансування – кошти від перевиконання митних платежів.

Читайте Новини Кам'янця-Подільського в Telegram.

Як ви оцінюєте дану подію?

5
0

Поділитися з друзями:

реклама